Dlaczego gastroprofit.pl?

wygodne płatności


szybka wysyłka

WhatsApp
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Katalog - InSink Erator

Rozdrabniacze odpadków kuchennych InSinkErator w ofercie Gastroprofit

W profesjonalnej gastronomii czas jest produktem deficytowym. Każda czynność, którą można wykonać szybciej, sprawniej – przekłada się na wymierne korzyści. Wybierając młynki do odpadków kuchennych InSinkErator, personel Twojego lokalu będzie mógł skupić się na zadaniach przynoszących zyski, a nie na żmudnym oczyszczaniu zlewów z resztek żywności. Nie bez znaczenia jest również aspekt ekonomiczny. Korzystając z tzw. młynka kolidalnego, minimalizujesz ryzyko awarii w układzie kanalizacyjnym Twojej kuchni.

Historia marki InSinkErator

Historia firmy sięga 1927 roku, gdy architekt z Wisconsin, John W. Hammes, wynalazł pierwszy na świecie utylizator odpadów spożywczych. Dzieło Hammesa miało niewielki silnik. W kolejnych latach wynalazca doskonalił projekt, by w 1938 roku narodziła się marka InSinkErator.

Urządzenia do rozdrabniania odpadków kuchennych

Jeśli szukasz urządzenia uniwersalnego, takiego które sprawdzi się w większości lokali, poznaj model InSinkErator EVO 100. Wybierając wersję EVO 200 otrzymasz produkt z mikroprocesorem zwiększającym moc urządzenia. Wybierając serię InSinkErator LC50 zyskujesz możliwość zmiany kierunku obrotów (lewe-prawe) oraz nierdzewne elementy tnące.

Masz pytania?

Jeśli potrzebujesz porady w doborze sprzętu lub zainteresowała Cię oferta marki InSinkErator, skontaktuj się z nami – jako dystrybutor w Polsce, zapewnimy Ci fachowe doradztwo oraz korzystną cenę na dowolny produkt.

Możesz także liczyć na nasze pełne wsparcie po zakupie:

📧 sklep@gastroprofit.pl

☎️ +48 533 008 007

☎️ +48 533 245 566

☎️ +48 533 284 290tarcza rozdrabniająca wykonana ze stali nierdzewnej zestaw montażowy Quick-Lock, gwarantujący szybką instalację zabezpieczenie przed przeciążeniem, ręczne reset...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
3560.00
3560.00