• Kategorie
  • Parametry
  • Mieszalniki, miksery, roboty kuchenne

Profesjonalne roboty kuchenne do domu i restauracji

Mieszanie składników na ciasto, inne wypieki czy w ogóle dania, wydaje się takie trudne, gdy mamy na myśli posługiwanie się zwykłą łyżką. Ale przecież w czasach, w których żyjemy, w kuchni już niewiele trzeba robić ręcznie. A jeśli chodzi o mieszkanie czy łączenie składników, tym bardziej. Służą do tego miksery oraz wszelkiego typu roboty kuchenne. I takie właśnie mamy w ofercie. Prezentujemy nowoczesne, z całym przekonaniem profesjonalne roboty kuchenne, które mogą służyć nie tylko w domu, ale również w restauracjach oraz innych lokalach gastronomicznych. Do domowego użytku wystarczą te proste i klasyczne. W lokalach bardziej przydatne okazać się mogą wydajniejsze, solidne roboty, które bez względu na intensywność użytkowania są raczej mało awaryjne. Na pewno warto poznać je bliżej, ponieważ zdobywając wiedzę na temat ich funkcji, łatwiej jest zmotywować się do zakupu, ale i ocenić ich przydatność. Poza robotami mamy też mieszalniki do farszu, miksery ręczne i planetarne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, co przecież do niczego nie zobowiązuje. 

Czym wyróżniają się profesjonalne miksery? 

Nowoczesne, a do tego profesjonalne miksery to urządzenia, które służą do łączenia składników ciasta, wszelkiego rodzaju mas oraz innych produktów, które w efekcie końcowym przybierają półpłynną czy kleistą konsystencję. Te urządzenia, które mają dużą moc i są dużych rozmiarów, doskonale radzą sobie z połączeniem wielu składników. Co więcej, rozdrabniają je i ucierają, a wszystko to dzięki różnym przeznaczonym do poszczególnych celów końcówkom. Nowe modele posiadają wiele funkcji, dzięki którym większość czynności, jakie jeszcze do niedawna było trzeba wykonać ręcznie, dziś wykonują za kucharza. Nie trzeba trzymać ich w dłoni. Wystarczy odpowiednio ustawić mikser i włączyć go, by ten samodzielnie wymieszał konkretne składniki, prowadząc do uzyskania jednolitej masy. Niektóre posiadają też wszelkie zabezpieczenia, które stwarzają nie tylko wygodne, ale też bezpieczne warunki do pracy. 

Mieszalniki ręczne do farszu – atrakcyjna oferta 

Poza mikserami i robotami, które mają jeszcze więcej funkcji, w naszej ofercie można znaleźć mieszalniki ręczne do farszu. Są to nowoczesne urządzenia, niezbyt znane jeszcze jakiś czas temu. Dziś uwielbiane przez pracowników kuchni z uwagi na wygodę, jaką im zapewniają podczas mieszania składników farszu. Stosowanie tego urządzenia nie prowadzi do utraty smaku czy właściwej konsystencji gotowej już potrawy. Wręcz przeciwnie, zapewniają idealne wymieszanie składników, co ma wpływ na jakość i doskonały smak tych dań. Posługując się mieszalnikiem można z łatwością przygotować nadzienie wykorzystywane podczas przygotowywania różnych potraw. Urządzenie to może posłużyć nawet do robienia kiełbas, gołąbków czy pierogów. Tym sposobem nierzadko znajduje zastosowanie również w domach do przygotowywania własnych wyrobów. W naszej ofercie można znaleźć duży wybór mieszalników – małych, dużych, prostych i funkcjonalniejszych. W dodatku są one w bardzo atrakcyjnych cenach.