• Kategorie
  • Parametry
  • Sprzęt kuchenny

W tej kategorii oferujemy niesamowity sprzęt kuchenny, który znajdzie wiele zastosowań podczas czynności związanych z gastronomią.  Wyposażenie gastronomii to nie tylko duże urządzenia, to także niewielki i niezbędny w codziennym gotowaniu sprzęt kuchenny. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się termometry do lodówek, mroźni, piekarników i pieców, miarki kuchenne, młynki do przypraw, dozowniki do sosów, deski do krojenia, rękawice kuchenne, listwy do bonowania i wiele innych akcesoriów, które usprawnią kucharzom oraz kelnerom pracę, a za pomocą których, właściciel urządzi estetyczny i funkcjonalny lokal. Ten niezwykle praktyczny i starannie wykonany sprzęt kuchenny pochodzi od najlepszych producentów takich jak Hendi, Araven, Royal Catering, Stalgast i innych.

Niezbędny sprzęt gastronomiczny, którego nie może Ci zabraknąć!

Choć kuchnia może być wyposażona w prosty sposób - istnieją akcesoria, które podniosą jej funkcjonowanie w zauważalny sposób. Takie sprzęty oferujemy klientom restauracji, cateringów, barów, pubów, hoteli oraz stołówek i innych miejsc zajmujących się przygotowywaniem posiłków dla szerokiego grona odbiorców. Wszystkie nasz produkty takie jak:

  • Wagi, termometry, dozowniki, miarki, deski, szpikulce do bonowania,
  • Szczypce, uchwyty, miski, tacki na paragony, dyspensery do produktów sypkich, listwy do bonowania, listwy magnetyczne
  • Urządzenia do zmiękczania mięsa, maszynki do szybkiego krojenia frytek, 
  • Ostrzałki, stojaki, szatkownice, rózgi, szpachelki, dzbanki, szufelki do mięsa, tłuczki, rękawice, chochle i pojemniki
  • Timery, maszynki do makaronu, łopatki do hamburgerów, pojemniki na sztućce, Sita, 
  • Dyspensery do płatków śniadaniowych, karafki na wodę, wyciskarki do czosnku
  • Otwieracze do konserw, wiaderka, łyżki do serwowania, lejki, nożyce do mięsa, cedzaki, zestawy do carvingu, 
  • Formy do ravioli, mieszadła, skrobaki, tasaki, tarki, dozowniki do soków i mleka, 

Oraz wiele innych przydatnych akcesoriów, które wzbogacą wyposażenie restauracji. Sprzęt jest przydatny zarówno dla kucharzy jak też kelnerów i innych pracowników punktów gastronomicznych.

Wybierz naszą ofertę profesjonalnego sprzętu kuchennego - zyskasz wysoką jakość swoich usług!

To oczywiste, że podstawowym elementem każdej restauracji jest wyszkolona kadra. Ważne jednak aby pracownicy mieli pod ręką akcesoria i urządzenia, które pozwolą im zaoszczędzić czas i wykonać swoją pracę z większą precyzją oraz dbałością o ich własne bezpieczeństwo.

Oferowany sprzęt to zróżnicowane przedmioty, które bardzo wzbogacą ofertę Twoich usług. Szczególnie kiedy Twoi kucharze narzekają na brak szczypców, chochelek lub ciągle kłócą się o tą samą szpachelkę do burgerów lub ryb. W takiej sytuacji warto dokupić im kilka sztuk potrzebnych akcesoriów tak aby praca przebiegała sprawniej i przyjemniej oraz po prostu skuteczniej. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i życzymy miłych zakupów, które podniosą standard Państwa punktu gastronomicznego!