• Kategorie
  • Parametry
  • Suszarki i polerki

Gdzie stosować polerki i suszarki do sztućców?

W obiektach takich jak sale weselne, dużych restauracjach, kuchniach hotelowych, niezbędnym elementem wyposażenia są suszarki i polerki do sztućców. Są to stosunkowo niewielkie urządzenia, dzięki którym możliwe jest szybkie osuszenie i wypolerowanie dużych ilości sztućców.

Na jakiej zasadzie działa polerka do sztućców?

Najpopularniejszym rozwiązaniem stosowanym w suszarko-polerkach do sztućców jest suszenie za pomocą wibracji i ekologicznego granulatu znajdującego się w komorze urządzenia. Pod wpływem wstrząsów, sztućce są przesuwane wewnątrz komory, a granulat (najczęściej kukurydziany) poleruje sztućce, tak żeby po ich wyjęciu były gotowe do użytku. 

Jaka jest wydajność polerki do sztućców?

W zależności od modelu, urządzenia pozwalają na osuszenie i wypolerowanie od kilkuset sztuk sztućców na godzinę do nawet kilku tysięcy sztuk na godzinę.

Czy granulat się wymienia?

Po zużyciu się granulatu istnieje możliwość jego wymiany na nowy wkład. 

Polerki do szkła - niezbędne w salach weselnych

Profesjonalne polerki do szkła, to urządzenia, które są wręcz niezbędnym wyposażeniem w obiektach, w których w krótkim czasie używa się dużej ilości kieliszków i szklanek. Dobrym przykładem są sale weselne. W trakcie imprezy często zachodzi konieczność kilkukrotnej wymiany zastawy stołowej, a dzięki polerce do szkła, możliwe jest jego szybkie wypolerowanie po umyciu.

Szeroki wybór profesjonalnych suszarek do sztućców oraz polerek do szkła znajdą Państwo w sklepie GastroProfit.pl