• Kategorie
  • Szukaj
  • Wózki platformowe

Składany Wymiary powierzchni roboczej 650 x 475 mm Waga 13 kg Udzwig do 150 kg
Przewidywana wysyłka 2 dni
Dostępność W sprzedaży
983.40
Do schowka
składana rączka udzwig do 100 kg wymiary powierzchni roboczej 660 x 485 mm Waga 11kg
Przewidywana wysyłka 2 dni
Dostępność W sprzedaży
374.00
Do schowka

Prowadząc restaurację, bar, kawiarnię czy inny lokal gastronomiczny, regularnie zaopatruje się go w niezbędne produkty spożywcze. Zakupy jednak często okazują się niemałym wyzwaniem, angażującym kilka osób. Razem z wózkami platformowymi przewożenie czy przechowywanie ciężkich przedmiotów stanie się dużo prostsze. Dostępne w naszej ofercie wózki platformowe mogą udźwignąć aż do 150 kg, a gdy nie będą już potrzebne, można je bez problemu złożyć. Produkty takich marek jak Stalgast czy Royal Catering to trwałe i funkcjonalne wyposażenie gastronomii, posiadające niezbędne atesty respektowane przez sanepid.

Ręczne wózki platformowe – wygoda i bezpieczna praca 

Wygodne, szybkie i bezpieczne transportowanie cięższych oraz nieporęcznych przedmiotów – ułatw sobie codzienną pracę i postaw na wózki platformowe Stalgast! Prowadzisz restaurację, bar, kawiarnię, a może inny lokal gastronomiczny bądź sklep stacjonarny – wszędzie tam gdzie przyjmowane są dostawy oraz potrzebne jest łatwe przewożenie i przechowywanie towaru z pewnością sprawdzą się ręczne wózki platformowe. Są one niezbędnym wyposażeniem, znacząco ułatwiają i przyspieszają pracę, a także odciążają plecy i stawy – co z pewnością docenisz zarówno ty sam, jak i Twoi pracownicy. Często podczas ręcznego przenoszenia cięższych przedmiotów dochodzi do różnych urazów, przeciążeń i dolegliwości bólowych –  nierdzewne wózki platformowe minimalizują te ryzyko, przez co pozwalają zarówno na zwiększenie bezpieczeństwa w miejscu pracy, jak również są rozwiązaniem zmniejszającym konieczny do włożenia w nią wysiłek.  Wózki platformowe Stalgast umożliwiają również łatwe zachowanie porządku i uporządkowanie produktów w konkretnych miejscach, tak aby zajmowały mniej miejsca. Wygodny i łatwy transport, szerokie zastosowanie w różnych lokalach gastronomicznych i sklepach, solidna i trwała konstrukcja, bezpieczne użytkowanie oraz atrakcyjna cena – zapoznaj się z naszą ofertą jak najszybciej! 

Wózki platformowe Stalgast – poznaj nasz asortyment 

W naszej ofercie znajdziesz dwa warianty ręcznych wózków platformowych służących do przewożenia i przechowywania cięższych przedmiotów. Pierwsza opcja to wózek platformowy Stalgast o udźwigu 100 kg, powierzchni roboczej 660x485 mm, a także wadze 11 kg. Doskonale sprawdzi się do wygodnego transportu w mniejszych lokalach, a dzięki składanej rączce nieużywany wózek można łatwo złożyć i przechować. Drugim wariantem jest nierdzewny wózek platformowy firmy Stalgast o większym udźwigu – 150 kg, sprawdzi się więc w średnich i większych lokalach gastronomicznych czy sklepach. Charakteryzuje się od powierzchnią roboczą 650x475 mm, a także możliwością złożenia. Oba rozwiązania są więc funkcjonalnymi i przydatnymi narzędziami pracy, wykonanymi z solidnych materiałów. Dostępne w naszej ofercie wózki transportowe Stalgast posiadają również atesty uznawane przez Sanepid. Usprawnij pracę w swoim lokalu bądź sklepie, postaw na niezawodne i bezpieczne wyposażenie służące na długie lata, wybierz wariant pod swoje potrzeby i koniecznie kup wózki platformowe Stalgast! 

Ręczne wózki platformowe – masz pytania? Służymy pomocą!

Masz pytania odnośnie dostępnych w ofercie wózków platformowych Stalgast, potrzebujesz porady, a może chciałbyś dopytać o szczegółowe parametry oferowanego sprzętu? Nie wiesz, który wariant byłby najkorzystniejszy pod Twoją działalność? A może szukasz innego sprzętu i akcesoriów do lokalu gastronomicznego? Zapraszamy do zapoznania się szczegółowo z ofertą dostępną na naszej stronie, a w razie pytań czy wątpliwości do kontaktu! Chętnie pomożemy, doradzimy i sprawimy, że będziesz w pełni usatysfakcjonowany udanymi zakupami!