Dlaczego gastroprofit.pl?

wygodne płatności


szybka wysyłka

  • Dojazd do sklepu Gastroprofit

Hurtownia gastronomiczna w Krakowie

Hurtownia sprzętu gastronomicznego GASTROPROFIT mieści się w Krakowie przy ul. Wincentego Danka 8/U14. Możliwy jest dojazd pod same drzwi lokalu, w którym mieści się sklep, dzięki czemu nie ma problemu z odbiorem ciężkich urządzeń gastronomicznych. Przed sklepem mieści się ogólnodostępny parking (zobacz galerię)

GASTROPROFIT - dojazd do sklepu

Katowice, Rzeszów, A4

Dla kierujących się od strony Katowic i Rzeszowa zalecamy opuszczenie obwodnicy Krakowa zjazdem Kraków-Północ. Następnie należy podążać za znakami kierującymi na Warszawę. Jadąc prosto ulicą Josepha Conrada i Opolską dojeżdżamy do skrzyżowania z ulicą Kazimierza Wyki (po lewej stronie stacja BP i restauracja KFC), w którą należy skręcić w lewo. Po przejechaniu 250 m skręcamy w prawo w ulicę Pachońskiego i jedziemy nią 500 m. Po prawej stronie mijamy sklep Biedronka i 50 m dalej skręcamy w prawo w ulicę Pachońskiego Boczna. Dojeżdżamy do końca ulicy, skręcamy w prawo i po 60 m skręcamy w lewo. Sklep z wyposażeniem gastronomicznym GASTROPROFIT widać po prawej stronie.

Olkusz

Kierując się od strony Olkusza dojeżdżamy ulicą Jasnogórską do Ronda Ofiar Katynia (okolica IKEA, Makro, Galeria Bronowice). Na rondzie skręcamy w lewo i kierujemy się na Warszawę. Jedziemy prosto ulicą Josepha Conrada i Opolską dojeżdżając do skrzyżowania z ulicą Kazimierza Wyki (po lewej stronie stacja BP i restauracja KFC). Należy skręcić w lewo. Po przejechaniu 250 m skręcamy w prawo w ulicę Pachońskiego i jedziemy nią 500 m. Po prawej stronie mijamy sklep Biedronka i 50 m dalej skręcamy w prawo w ulicę Pachońskiego Boczna. Dojeżdżamy do końca ulicy, skręcamy w prawo i po 60 m skręcamy w lewo. Sklep z wyposażeniem gastronomicznym GASTROPROFIT widać po prawej stronie.

Centrum Krakowa

Jadąc Alejami Trzech Wieszczów, kierujemy się w stronę wyjazdu na Warszawę. Aleją 29 listopada dojeżdżamy do skrzyżowania (estakady) z ulicą Opolską i skręcamy w lewo. Po przejechaniu około 2,5 km dojeżdżamy do skrzyżowania z ulicą Kazimierza Wyki (KFC i stacja BP widoczne po prawej stronie). Skręcamy w prawo i po 250 m ponownie w prawo w ulicę Pachońskiego. Jedziemy prosto około 500 m, po prawej stronie mijamy sklep Biedronka i 50 m dalej skręcamy w prawo w ulicę Pachońskiego Boczna. Dojeżdżamy do końca ulicy, skręcamy w prawo i po 60 m skręcamy w lewo. Sklep z wyposażeniem gastronomicznym GASTROPROFIT widać po prawej stronie.

Ważne:
Niektóre nawigacje prowadzą przez ulicę Pleszowską i Nad Sudołem. Jest to krótsza trasa, ale nie umożliwia dojechania bezpośrednio pod sklep z wyposażeniem gastronomicznym. Istnieje możliwość zaparkowania samochodu w przy ulicy, jednak należy przejść około 100 m pieszo.

Nowa Huta

Opuszczając Nową Hutę przez aleję Generała Władysława Andersa kierujemy się w stronę aleji Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego i jadąc cały czas prosto dojeżdżamy do ulicy Kazimierza Wyki (charakterystycznym miejscem jest KFC i stacja BP widoczne po prawej stronie). Skręcamy w prawo i dalej po 250 m ponownie w skręcamy prawo w ulicę Pachońskiego. Jedziemy prosto około 0,5 km mijając sklep Biedronka i kilkadziesiąt metrów dalej skręcamy w prawo w ulicę Pachońskiego Boczna (uwaga - łatwo przeoczyć zjazd przypominający wjazd na parking). Dojeżdżamy do końca ulicy, skręcamy w prawo i po 60 m skręcamy w lewo. GASTROPROFIT znajduje się po prawej stronie ulicy.

Ważne:
Niektóre systemy nawigacji kierują poprzez ulicę Pleszowską i Nad Sudołem. Ta opcja nie umożliwia dojechania bezpośrednio pod sklep. Istnieje co prawda możliwość zaparkowania samochodu w przy ulicy, jednak należy przejść około 100 m pieszo.