Telefon: 12 307 11 81 | e-mail: sklep@gastroprofit.pl

O nas

Sklep internetowy z wyposażeniem gastronomicznym www.gastroprofit.pl należy do firmy GASTROPROFIT Bartłomiej Trenda. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie niezbędne urządzenia oraz akcesoria służące do kompleksowego wyposażenia obiektów gastronomicznych. Specjalizujemy się w zaopatrzeniu w sprzęt gastronomiczny restauracji, pizzerii, kebabów, kawiarni, barów, stołówek. W swojej ofercie posiadamy także urządzenia i akcesoria gastronomiczne przydatne w domowej kuchni. Oferujemy profesjonalny sprzęt gastronomiczny wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.

Oprócz sklepu internetowego dla gastronomii, posiadamy w Krakowie stacjonarny sklep z wyposażeniem gastronomicznym. Nasza hurtownia gastronomiczna w Krakowie mieści się przy ul. Wincentego Danka 8/U7, 31-229 Kraków. Wykwalifikowany zespół pomoże dobrać wyposażenie gastronomiczne zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę z gastronomią jak i świadomych swoich potrzeb restauratorów posiadających duże doświadczenie gastronomiczne.

Nasz sklep internetowy www.gastroprofit.pl z wyposażeniem gastronomii oraz hurtownia gastronomiczna w Krakowie posiadają w ofercie piece urządzenia gastronomiczne, takie jak konwekcyjno-parowe, piece do pizzy, opiekacze do kebaba, noże do kebaba, wilki do mięsa, nadziewarki do kiełbas, szatkownice do warzyw, krajalnice do sera i wędlin, wyciskarki do cytrusów, kostkarki do lodu, blendery barowe oraz wiele innych produktów do wyposażenia profesjonalnej kuchni. Wykonujemy meble nierdzewne ze stali nierdzewnej przeznaczone do gastronomii. Meble z tak zwanej kwasówki są każdorazowo produkowane na indywidualne zamówienie. Dzięki temu oferujemy meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej na wymiar.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą GASTROPROFIT Bartłomiej Trenda, właścicielem sklepu internetowego dla gastronomii www.gastroprofit.pl i hurtowni gastronomicznej GastroProfit w Krakowie.
Sklep internetowy na platformie
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie