Dlaczego gastroprofit.pl?

wygodne płatności


szybka wysyłka

WhatsApp
  • O nas - Gastroprofit.pl

Hurtownia Gastronomiczna GASTROPROFIT - Twój Partner w Branży Gastronomicznej

Założona w 2008 roku przez Bartłomieja Trendę, firma GASTROPROFIT stała się liderem w kompleksowym wyposażeniu obiektów gastronomicznych. Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do restauracji, pizzerii, kebabów, barów, kawiarni i stołówek, ale również do tych, którzy szukają sprzętu gastronomicznego o podwyższonej jakości do użytku domowego.

Autoryzowany Partner Największych Producentów

Jako renomowana hurtownia gastronomiczna, współpracujemy z czołowymi producentami i importerami w branży, takimi jak Hendi, Stalgast, RM Gastro, Royal Catering, Potis, Furmis i wielu innych. Nasza oferta obejmuje nie tylko urządzenia i akcesoria, ale również meble nierdzewne na wymiar oraz realizację nietypowych zamówień.

Sklep Internetowy www.gastroprofit.pl - Twoje Centrum Gastronomiczne Online

Nasz sklep internetowy oferuje szeroką gamę produktów dla branży gastronomicznej, od urządzeń po chemię do gastronomii. Dzięki przejrzystej grafice, intuicyjnemu menu i łatwemu procesowi zakupowemu, codziennie zdobywamy zaufanie nowych Klientów. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi, atrakcyjne ceny oraz różnorodne formy finansowania zakupów.

Zespół GASTROPROFIT - Pasja i Profesjonalizm

Nasz zespół to grupa pasjonatów branży gastronomicznej, którzy z zaangażowaniem podchodzą do każdego Klienta. Wierzymy, że każda zrealizowana inwestycja to wspólny sukces i motywacja do dalszej pracy. Dla nas liczy się satysfakcja Klienta na każdym etapie współpracy.

Wsparcie Serwisowe na Najwyższym Poziomie

Posiadanie własnego serwisu gastronomicznego oraz współpraca z serwisami w całej Polsce to nasza odpowiedź na potrzeby rynku. Dzięki temu zapewniamy wsparcie serwisowe w każdym zakątku kraju, zarówno w okresie gwarancji, jak i po jej zakończeniu. Nasz zespół serwisowy to specjaliści, którzy nieustannie doskonalą swoje umiejętności.

Części Zamienne i Akcesoria - Bogata Oferta dla Każdego

W ofercie naszej hurtowni znajdują się części zamienne do tysięcy urządzeń gastronomicznych. Jesteśmy w stanie dostarczyć akcesoria do większości urządzeń dostępnych na rynku, zarówno tych aktualnie produkowanych, jak i tych już wycofanych. Nasz dział handlowy z chęcią pomoże dobrać odpowiednie części do każdego urządzenia.