Dlaczego gastroprofit.pl?

wygodne płatności


szybka wysyłka

  • O nas - Gastroprofit.pl

Hurtownia gastronomiczna  - Gastroprofit

Firma GASTROPROFIT Bartłomiej Trenda powstała w 2008 roku. Od samego początku zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem obiektów gastronomicznych.

Ofertę kierujemy szczególnie do restauracji, pizzerii, kebabów, barów, kawiarni i stołówek. Jako hurtownia gastronomiczna, skupiamy się głównie na punktach zbiorowego żywienia, jednak osoby, które poszukują sprzętu gastronomicznego o podwyższonej jakości i wytrzymałości odpowiedniego do użytku domowego, również znajdą szeroki wybór produktów.

Hurtownia gastronomiczna prowadzona przez GASTROPROFIT posiada autoryzację największych producentów i importerów z branży. W swojej ofercie posiadamy urządzenia i akcesoria takich firm jak Hendi, Stalgast, RM Gastro, Royal Catering, Potis, Furmis i wielu innych. Wykonujemy meble nierdzewne na wymiar (z tak zwanej „kwasówki”), posiadające atest do gastronomii. Realizujemy zamówienia nietypowe.

GASTROPROFIT Bartłomiej Trenda jest właścicielem sklepu internetowego www.gastroprofit.pl, w którym znajdą Państwo szeroką ofertę urządzeń gastronomicznych, akcesoriów, mebli nierdzewnych, chemii do gastronomii i wielu innych produktów, niezbędnych w prowadzeniu własnego biznesu gastronomicznego. Duży wybór produktów, przejrzysta grafika, intuicyjne menu i łatwy proces zakupowy sprawiają, że każdego dnia nasz sklep internetowy cieszy się rosnącą popularnością i dołączają do nas nowi Klienci. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi, atrakcyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości produktów oraz wiele dogodnych form finansowania zakupów np. szybkie przelewy, raty, leasing.

Nasz zespół tworzą osoby dla których zaangażowane w wykonywaną pracę wynika nie tylko z poczucia obowiązku, ale również z pasji i chęci pomocy. Każda zrealizowana inwestycja naszego Klienta to również nasz sukces i motywacja do dalszej pracy. Dokładamy starań, aby każdy Klient dokonujący zakupów w hurtowni gastronomicznej GASTROPROFIT czuł, że jest dla nas kimś wyjątkowym. Opieka naszych handlowców, nie kończy się w momencie sfinalizowania transakcji. Pozostajemy w ciągłej gotowości, oferując wsparcie na każdym etapie współpracy.

Serwis gastronomiczny

Obecnie żadna hurtownia gastronomiczna zajmująca się kompleksowym wyposażeniem restauracji, pizzerii, barów, kawiarni i innych punktów zbiorowego żywienia, nie jest w stanie zapewnić najwyższej jakości usług, bez własnego zaplecza serwisowego, połączonego z wsparciem działu technicznego. Odpowiedzią GASTROPROFIT Bartłomiej Trenda na tą kwestię, jest posiadanie własnego serwisu działającego na terenie Krakowa, małopolski i ościennych województw oraz współpraca z serwisami gastronomicznymi w całej Polsce, gwarantująca wsparcie serwisowe w każdym zakątku kraju.

Dzięki współpracy z największymi firmami w branży, posiadamy w każdym mieście wojewódzkim zaplecze serwisowe, zdolne do szybkiej interwencji zarówno w okresie gwarancji, którą objęte są sprzedawane przez nas produkty jak i w okresie pogwarancyjnym. Nasz zespół serwisowy tworzą wykwalifikowani pracownicy, którzy nieustannie doskonalą swoje umiejętności na szkoleniach serwisowych. Oprócz fachowej wiedzy, gwarantujemy również najnowocześniejsze narzędzia, bez których naprawa zaawansowanych urządzeń gastronomicznych byłaby obecnie niemożliwa.

Nasza hurtownia gastronomiczna, posiada w swojej ofercie części zamienne do kilku tysięcy najpopularniejszych urządzeń gastronomicznych. Jesteśmy w stanie zdobyć części i akcesoria do prawie każdego urządzenia gastronomicznego będącego obecnie w sprzedaży w Polsce oraz wielu urządzeń, które nie są już produkowane. Pracownicy działu handlowego GASTROPROFIT z chęcią pomogą Państwu dobrać odpowiednie części do urządzenia gastronomicznego, które wymaga naprawy.