• Kategorie
  • Parametry
  • Zamrażarki skrzyniowe

Pojemne zamrażarki dla Twojego biznesu gastronomicznego – dlaczego warto?

Potrzeba zamrażania produktów spożywczych w sklepach, restauracjach oraz innych lokalach gastronomicznych jest niepodważalna. To jeden z popularniejszych sposobów konserwacji żywności pozwalających zachować świeżość oraz smak produktów. Możesz dzięki temu nie tylko dłużej przechowywać produkty, które wykorzystasz potem do przygotowywania dań, jak też same potrawy lub też artykuły przeznaczone do sprzedaży. W domach do tego celu wystarczają przeważnie pojedyncze szufladki znajdujące się np. w naszych lodówkach. W lokalach, gdzie żywność przeznaczona jest dla klientów, rozwiązanie to nie byłoby wystarczające, w związku z tym warto wyposażyć się w dedykowany dla gastronomii i sklepów sprzęt. Należą do niego m.in. zamrażarki sklepowe, czyli tzw. zamrażarki skrzyniowe. Propozycje konkretnych modeli, ich zalety, a także wiele więcej dowiesz się z oferty sklepu internetowego Gastroprofit – zachęcamy do zakupów właścicieli profesjonalnej gastronomii i nie tylko.

Zamrażarki skrzyniowe do Twojego lokalu lub sklepu

Zamrażarki skrzyniowe to rozwiązanie dedykowane dla profesjonalnej gastronomii oraz sklepów spożywczych, cechujące się najwyższą jakością, a także pojemnością odpowiadającą potrzebom nawet największych lokali. Sprzęty te mogą mieć pojemność od kilkudziesięciu do nawet kilkuset litrów. Poszczególne modele wyposażone są też w różnego rodzaju udogodnienia, jak np. kosze w komorach mroźniczych, pozwalające łatwiej przechowywać różne rodzaje produktów. Aby obsługa urządzenia była maksymalnie łatwa i wygodna, możesz wybrać model z elektronicznym wyświetlaczem. Oferujemy też zamrażarki sklepowe cechujące się wysoką klasą energetyczną, co pozwoli Ci zaoszczędzić na prądzie pobieranym przez Twoje urządzenie. Wolnostojąca zamrażarka to rozwiązanie znacznie skuteczniejsze i bardziej odpowiednie dla wszelkiego rodzaju punktów, gdzie konieczne jest przechowywanie dużych ilości produktów spożywczych wydawanych klientom. Nie zapominamy również o estetyce oferowanych sprzętów, dzięki czemu bez problemu dobierzesz zamrażarkę do pozostałego wyposażenia, jakie wykorzystujesz w swoim sklepie lub kuchni. Duże gabaryty poszczególnych urządzeń nie będą stanowić najmniejszego problemu w ich obsłudze, ponieważ wyposażone są one w wygodne kółka umożliwiające ich transport bez konieczności unoszenia ich z podłoża. Wszystkie sprzęty posiadają oczywiście odpowiednie atesty i są dopuszczone do wykorzystania z żywnością i produktami spożywczymi. Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, czy warto sięgnąć po zamrażarki skrzyniowe i sklepowe z szybką z naszej oferty, z pewnością przekonają Cię marki tych produktów, które same w sobie stanowią gwarancję wysokiej jakości. Należą do nich m.in. Stalgast, Bartscher, czy Hendi.

Przechowuj mrożone produkty wygodnie i skutecznie, a także prezentuj je tak, aby Twoi klienci nie mieli problemów z ich wyborem. Wybierz zamrażarki skrzyniowe ze sklepu Gastroprofit i zyskaj niezbędną przestrzeń do przechowywania w swojej restauracji lub sklepie spożywczym.