• Kategorie
  • Parametry
  • Stoły chłodnicze

Meble chłodnicze dla Twojej gastronomii

Profesjonalna gastronomia musi każdego dnia mierzyć się z wieloma wyzwaniami związanymi z przechowywaniem produktów i dań, odpowiednim ich przyrządzaniem oraz podawaniem gościom. Od momentu rozpoczęcia przygotowywania potrawy do momentu wydania jej gościowi restauracji trwa tak naprawdę wieloetapowy, skomplikowany proces, w jakim uczestniczą nie tylko pracownicy danego lokalu gastronomicznego, ale też wiele profesjonalnych narzędzi oraz sprzętów gastronomicznych. Do nich należą m.in. meble chłodnicze takie, jak stoły chłodnicze. Odnajdziesz je w ofercie naszego sklepu internetowego, który ma wszystko, czego potrzebuje nowoczesna, profesjonalna, chcąca zaspokoić potrzeby klientów gastronomia. Zapraszamy na zakupy!

Stoły chłodnicze

Nie musimy prawdopodobnie nikogo przekonywać do tego, że domowa lodówka nie jest w stanie sprostać potrzebom chłodzenia, jakie zachodzą w restauracjach, barach i innych lokalach gastronomicznych. Jednym z mebli wykorzystywanych w takich miejscach są sałatkowe stoły chłodnicze oraz stoły chłodnicze do pizzy. Jest to wielofunkcyjne wyposażenie, które ułatwia codzienną pracę niejednemu kucharzowi, kelnerowi i innym osobom pracującym w lokalach gastronomicznych. Stoły chłodnicze to bowiem stosunkowo duże meble, dzięki którym użytkownik zyskuje nie tylko miejsce do przechowywania produktów w warunkach chłodniczych, ale też praktyczny blat, jaki posłuży do codziennej pracy. Dostępne są różne gabaryty stołów – te największe oddają do dyspozycji użytkującego nawet kilka szuflad i szafek na produkty i dania. Pozwoli to zachować świeżość składników i przechowywać je w stanie gotowym do bezpośredniego wydania gościom lub wykorzystania podczas przygotowywania potraw. Wykorzystanie do ich produkcji stali sprawia, że ich blat jest idealnym miejscem właśnie do tworzenia samych potraw. Jest to materiał odporny na uszkodzenia, a także przystosowany do kontaktu z żywnością oraz narzędziami kuchennymi. Dzięki jednemu praktycznemu meblowi możesz zyskać przestrzeń do przechowywania oraz przestrzeń roboczą, których w profesjonalnych kuchniach nigdy za wiele. Sałatkowe stoły chłodnicze są wykorzystywane ponadto nie tylko tam, gdzie klient nie ma dostępu, czyli w kuchni. W niektórych lokalach można je spotkać również na widoku gości restauracyjnych, ponieważ pojemniki sałatkowe mogą idealnie posłużyć np. za bar sałatkowy dostępny przy kasie.

Bądź gotów na profesjonalną obsługę Twoich gości

Stoły chłodnicze do pizzy oraz inne meble dostępne w naszej ofercie cechują się najwyższą jakością wykonania i posiadają wszelkie atesty i certyfikaty niezbędne do dopuszczenia ich do kontaktu z żywnością. W naszej ofercie znajdziesz wyposażenie restauracyjne renomowanych marek, jak np. Bartscher, Hendi, czy też Stalgast. Zapewniamy też duży wybór różnorodnych modeli, abyś mógł dobrać odpowiednie rozwiązanie dla komfortowej pracy w Twojej kuchni. Jeśli jesteś zainteresowany konkretnym urządzeniem, w jego opisie odnajdziesz szczegółowe informacje techniczne. W przypadku pytań zachęcamy również do kontaktu z naszymi specjalistami.