Dlaczego gastroprofit.pl?

wygodne płatności


szybka wysyłka

WhatsApp
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria chłodnicze

Przewidywana wysyłka 2 dni
Dostępność Średnia ilość
122.95
122.95
szt. Do schowka
Przewidywana wysyłka 2 dni
Dostępność Duża ilość
115.35
115.35
szt. Do schowka
Stół chłodniczy niski podblatowy 1795x700x720 Yato YG-05259 Przeznaczony jest do przechowywania żywności w zakresie temperatur-2~+80C. Doskonale nadaje się do wszel...
Przewidywana wysyłka 24 godziny
Dostępność Mała ilość
3950.00
3950.00
szt. Do schowka
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
48.00
48.00
Wykonany ze stali nierdzewnej Można myć w zmywarkach
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
808.23
808.23
moduł z 2 szufladami montowanymi w miejsce drzwi dowolna konfiguracja modułów tylko do stołów chłodniczych 841026 i 841036 ~ 300x520x140 mm
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
1660.00
1660.00
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
130.68
130.68
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
105.00
105.00
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
89.76
89.76
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
135.00
135.00

Czego potrzebujesz do przechowywania produktów w warunkach chłodniczych?

Nasza oferta to dziesiątki urządzeń chłodniczych, które mogą posłużyć w wielu lokalach gastronomicznych, zakładach żywienia zbiorowego, czy sklepach oferujących produkty spożywcze. Każde z takich miejsc jest inne, a jego działalność wiąże się z innymi potrzebami – stąd również zapotrzebowanie na tak zróżnicowane produkty i sprzęty. Naszym zadaniem jest dostarczenie wszystkim odbiorcom działającym w profesjonalnej gastronomii takich rozwiązań, które pozwolą na praktyczne i bezpieczne przechowywanie produktów spożywczych w warunkach przedłużających ich przydatność do spożycia. Nasza kompleksowa oferta oznacza w związku z tym nie tylko same sprzęty chłodnicze. Stosowane w swoim lokalu rozwiązania możesz dopasować jeszcze bardziej do swoich potrzeb. W jaki sposób? Dobierz do swoich maszyn akcesoria chłodnicze, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. Sprawdź i ciesz się maksymalną wygodą oraz rozwiązaniami przygotowanymi do Twoich indywidualnych potrzeb.

Tace ekspozycyjne, półki do szaf chłodniczych i inne akcesoria chłodnicze

W sklepie online Gastroprofit odnajdziesz nie tylko urządzenia chłodnicze, ale też szereg akcesoriów chłodniczych. Zwiększą one funkcjonalność wyposażenia, które już stosujesz, a także pozwolą maksymalnie dostosować przestrzeń chłodniczą do potrzeb Twojego lokalu. W naszej ofercie znajdziesz m.in. półki do szaf chłodniczych przeznaczone do konkretnych modeli dostępnych u nas urządzeń, moduły szuflad, czy też specjalistyczne tace ekspozycyjne i pojemniki na mięso. Zyskasz dzięki temu rozwiązania, które dostosujesz do charakteru działalności Twojego lokalu, a które sprawdzą się lepiej w klasycznej restauracji, czy też np. w kawiarni. Są to produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów powszechnie wykorzystywanych w profesjonalnych kuchniach i lokalach gastronomicznych, dostosowane m.in. do konkretnych warunków termicznych panujących w otoczeniu. Przechowasz dzięki nim w odpowiednich warunkach gotowe dania i artykuły spożywcze, czy też składniki stosowane do przygotowywania potraw. Odnajdziesz u nas akcesoria chłodnicze, które dopasujesz idealnie do stosowanego przez Ciebie sprzętu. Nadasz swoim urządzeniom indywidualnego charakteru, który będzie dla Ciebie najpraktyczniejszy na co dzień. Jest to możliwe, ponieważ w naszej ofercie znajdują się produkty wielu najpopularniejszych marek, jak np. Hendi i Stalgast.

Rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojego lokalu

Rozumiemy potrzeby wszystkich właścicieli lokali gastronomicznych i innych firm związanych z produkcją i wydawaniem klientom żywności, w związku z czym nasza oferta to szereg dopasowanych do różnorodnych potrzeb rozwiązań. Należą do nich m.in. akcesoria chłodnicze, które odnajdziesz w tym miejscu – szybko, wygodnie oraz w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy dostęp do najlepszych produktów będących wynikiem prac najlepszych na rynku producentów akcesoriów i sprzętów dla profesjonalnej gastronomii. Skorzystaj zatem z możliwości, jakie mogą dać Ci nasze produkty i wybierz ofertę sklepu internetowego Gastroprofit.