• Kategorie
  • Parametry
  • Wilki do mięsa

Jak wygodnie i szybko mielić mięso?

Produkty mięsne są nieodłączną częścią codziennego menu większości z nas. Nie brakuje ich w związku z tym również w ofertach restauracji i innych lokali gastronomicznych. Podstawą przygotowania wielu z dań mięsnych jest wykorzystanie nie tylko mięsa wysokiej jakości, lecz też właściwe zmielenie go. Odpowiednia obróbka w ten sposób pozwala na dalsze wykorzystanie produktu i przygotowanie z niego np. kotletów mielonych w restauracji, czy też wędlin przeznaczonych później do sprzedaży. Do mielenia mięsa potrzebne jest odpowiednie wyposażenie – poprawne wykonanie tego ręcznie byłoby praktycznie niemożliwe. W celu zmielenia mięsa wykorzystuje się maszyny do mielenia, czyli tzw. wilki do mielenia mięsa. Chcesz dowiedzieć się, co zyskasz, wykorzystując taki sprzęt w swoim lokalu lub firmie? Zobacz naszą ofertę wilków do mielenia mięsa.

Przemysłowe wilki do mięsa

Wilki do mielenia mięsa, jakie znajdziesz w naszej ofercie to narzędzia nie tylko o przeznaczeniu domowym, lecz sprzęty o znacznie większych możliwościach, które można wykorzystywać w profesjonalnych lokalach gastronomicznych, barach, restauracjach, stołówkach, sklepach mięsnych i innych miejscach, gdzie konieczna jest odpowiednia obróbka produktów mięsnych. Świeżo zmielone mięso będzie gotowe do wykorzystania w potrawie lub też przygotowane do dalszej obróbki. Oferujemy wilki do mięsa o różnej mocy oraz parametrach, dzięki czemu sprawdzą się one nie tylko w domu, lecz też w warunkach znacznie bardziej intensywnej, wymagającej pracy. Wykonywane są one z trwałych materiałów, a także wyposażone są w wydajne, wytrzymałe noże. Posiadamy modele o zróżnicowanej konstrukcji i kształtach. Znajdziesz u nas modele odpowiednie dla restauracji i stołówek, a także takie, które sprawdzą się w zakładach przetwórczych, czy też u rolników lub myśliwych oferujących własne produkty mięsne. Gwarantujemy dostęp do urządzeń o dużej bezawaryjności, wydajności, a także posiadających wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty pozwalające na ich kontakt z produktami żywnościowymi. W naszej ofercie znajdziesz przemysłowe wilki do mięsa takich marek, jak Hendi, CookPRO, RM Gastro, czy też Stalgast, czyli renomowanych producentów, znanych wszystkim profesjonalnym kucharzom i restauratorom. Oprócz tego oferujemy wszelkie niezbędne do pracy tych urządzeń akcesoria, np. sitka o różnych rozmiarach oczek. Akcesoria te znacząco ułatwią Ci pracę i pozwolą na własnoręczne, wygodne i szybkie przygotowywanie dużej ilości dań lub wyrobów mięsnych.

Zobacz naszą ofertę

Już teraz skorzystaj z możliwości, jakie może dać Ci profesjonalny wilk do mielenia mięsa i wykorzystaj to urządzenie w swojej firmie, restauracji, czy lokalu zajmującym się żywieniem zbiorowym. Zobacz naszą zróżnicowaną ofertę urządzeń do mielenia mięsa różnych marek, dostępnych w atrakcyjnych cenach. Przekonaj się sam, dlaczego warto zaufać naszemu sklepowi z wyposażeniem dla profesjonalnej gastronomii. Zapraszamy na zakupy.