• Kategorie
  • Parametry
  • Szafy mroźnicze

Mrożone produkty w Twoim lokalu gastronomicznym

Gdy przechowujesz produkty spożywcze, zależy Ci na jak najdłuższym utrzymaniu ich walorów odżywczych i smakowych. Jedną ze skuteczniejszych pod tym względem metod przechowywania żywności jest jej mrożenie. W przeciwieństwie do chłodzenia, gdzie temperatura jest obniżana, lecz wciąż utrzymuje się powyżej 0 stopni Celsjusza, mrożąc, uzyskujemy temperaturę nawet -20, -30 stopni Celsjusza. W taki sposób przechowywać można wiele produktów spożywczych – m.in. mięsa, owoce, czy warzywa. W warunkach domowych produkty mrozimy przeważnie w specjalnych szufladach znajdujących się w naszych lodówkach. Kilka niewielkich szufladek dla profesjonalnej gastronomii to jednak oczywiście niewystarczająca przestrzeń do przechowywania produktów. Jak zawsze profesjonalni restauratorzy, czy właściciele sklepów spożywczych mogą liczyć pod tym względem na ofertę Gastroprofit. Zobacz zamrażarki gastronomiczne i szafy mroźnicze z naszego sklepu online.

Zamrażarki gastronomiczne, przeszklone szafy mroźnicze

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zamrażarek gastronomicznych, szaf mroźniczych oraz innych sprzętów dla profesjonalnej gastronomii. Standardem w przypadku naszego asortymentu jest to, że nasi klienci mogą liczyć na produkty najlepszych producentów w branży. W związku z tym znajdziesz u nas urządzenia takich marek, jak Hendi, Stalgast, czy Redfox. Dostępne są szafy mroźnicze o różnych pojemnościach oraz budowie, dzięki czemu możesz wybrać taką, jaka najlepiej sprawdzi się na zapleczu Twojego lokalu gastronomicznego lub w prowadzonym przez Ciebie sklepie. Możesz wybrać modele z elektronicznym wyświetlaczem i sterowaniem temperatury. Wykonanie ze stali nierdzewnej gwarantuje zamrażarkom gastronomicznym wytrzymałość i możliwość zastosowania w nawet najbardziej wymagających warunkach. Dla poprawienia warunków higienicznych przechowywanej żywności, a także zwiększenia komfortu użytkowania sprzętu warto wybrać model z automatycznym odszranianiem i odprowadzaniem skroplin. Przeszklone szafy mroźnicze polecamy szczególnie w miejsca, gdzie stoją one na widoku klientów lub gości lokalu i ważny jest łatwy dostęp do produktów znajdujących się wewnątrz oraz możliwość ich wyboru bez otwierania drzwi urządzenia. Modele na zamek dadzą Ci możliwość zabezpieczenia zawartości urządzenia, natomiast wersje z kółkami sprawią, że będzie to w dodatku wyposażenie mobilne, które łatwo przetransportujesz pomiędzy różnymi pomieszczeniami. Oferujemy też dużą różnorodność wyboru pod względem wnętrza szaf – rozstawienia półek itp., co również będzie ważne dla komfortu użytkowania Twojego urządzenia.

Profesjonalne rozwiązania do Twojej restauracji lub sklepu

Z oferty sklepu internetowego Gastroprofit skorzystać mogą prawdziwi profesjonaliści, ponieważ znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz do przechowywania produktów spożywczych w swoim lokalu gastronomicznym lub sklepie spożywczym. Zapoznaj się z naszą ofertą przeszklonych szaf mroźniczych i zamrażarek gastronomicznych oraz wybierz urządzenia, które sprawdzą się najlepiej właśnie u Ciebie.