• Kategorie
  • Parametry
  • Kuchnie gastronomiczne

Kuchenka gastronomiczna – najważniejszy element kuchni Twojego lokalu

Niezależnie od tego, jak wiele potraw z Twojej oferty da się przygotować w piecu lub w innych, mniejszych elementach wyposażenia kuchennego, Twoja kuchnia nie funkcjonowałaby bez jednego, najważniejszego elementu – kuchenki. To na niej odbywa się główna część przygotowywania potraw i to dzięki niej większość ciepłych dań trafia na talerze klientów. Nie wyobrażasz sobie przecież nawet domowej kuchni bez kuchenki, tym bardziej więc sprzętu tego nie może być pozbawiona kuchnia profesjonalna. Jaką kuchenkę gastronomiczną wybrać i gdzie znaleźć ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb? Sprawdź produkty dostępne w sklepie internetowym Gastroprofit.

Najlepsze kuchnie indukcyjne, elektryczne i gazowe

Oferujemy różnorodne kuchenki gastronomiczne dostosowane do potrzeb naszych klientów. W naszej ofercie znajdziesz kuchenki elektryczne, indukcyjne oraz gazowe. Posiadają one różne funkcje i możliwości techniczne, dzięki czemu wybierzesz odpowiadający Ci model niezależnie od tego, jaki lokal gastronomiczny prowadzisz. Kuchnie indukcyjne oraz elektryczne polecane są do miejsc, w których nie ma możliwości podłączenia gazu. Nawet małe kuchenki indukcyjne to też bardzo duża wygoda pracy i możliwość łatwiejszego przygotowywania nawet najbardziej skomplikowanych potraw. Powierzchnia płyty indukcyjnej nie nagrzewa się bowiem, a podgrzaniu ulega samo naczynie stojące na niej. Po wyłączeniu kuchenki nie ma też potrzeby czekania, aż powierzchnia kuchni ostygnie. Kuchenki indukcyjne są również bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. Kuchenki gazowe to opcja klasyczna, z której wciąż korzysta się nie tylko w większości punktów gastronomicznych, ale też w prywatnych domach. 

Dopasuj kuchnię do swoich potrzeb

Dzięki różnorodnej ofercie dostępnych u nas kuchenek gastronomicznych, możesz łatwo wybrać sprzęt, który sprawdzi się w Twoich warunkach, nie tylko ze względu na rodzaj serwowanych potraw, ale też warunki lokalowe. Do kuchni o mniejszej powierzchni możesz wybrać nawet kuchenkę z jednym lub dwoma miejscami grzewczymi. W większych pomieszczeniach możesz skorzystać nawet z wersji na osiem naczyń. Wybierzesz też najwygodniejsza dla siebie opcję. Dostępne są u nas duże i małe kuchenki indukcyjne i gazowe, z półkami lub szafkami, wolnostojące, a także w formie płyt, które położysz na blat bądź szafkę. Dopasujesz też moc i szczegółowe parametry danego modelu do swoich potrzeb. Kuchenka dla profesjonalnej gastronomii może być wyposażona ponadto w piekarnik, dzięki czemu jeszcze bardziej zwiększysz jej funkcjonalność.

Zachęcamy do zapoznawania się ze szczegółami dostępnych u nas sprzętów – z pewnością znajdziesz taką opcję, która najlepiej sprawdzi się w Twojej kuchni i prowadzonym przez Ciebie lokalu. Sprawdź, o ile łatwiejsze będzie przygotowywanie potraw dla gości Twojego lokalu na przystosowanej do Twoich potrzeb, wyprodukowanej przez najlepszych producentów sprzętów do profesjonalnej gastronomii kuchni. Zapraszamy na zakupy, a w wypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Stwórz z nami praktyczną, odpowiadającą Twoim potrzebom kuchnię!