Dlaczego gastroprofit.pl?

wygodne płatności


szybka wysyłka

WhatsApp
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Systemy do przywoływania

Restauracyjny System Przywoławczy Hendi 201633 Przedstawiamy nasz restauracyjny system przywoławczy HENDI, idealne rozwiązanie dla food courtów, food truckó...
Przewidywana wysyłka 24 godziny
Dostępność Mała ilość
1244.12
1244.12
szt. Do schowka
Zwiększ wydajność i efektywność Dodatkowe pagery do systemu 201633 Hendi 201640 są idealnym rozwiązaniem dla restauracji, które chcą zwiększyć swoją wydajność i efe...
Przewidywana wysyłka 2 dni
Dostępność Duża ilość
932.83
932.83
szt. Do schowka

Systemy do Przywoływania w Gastroprfit.pl

Witamy w naszej kategorii Systemów do Przywoływania! W Gastroprfit.pl oferujemy szeroki wybór systemów przywoławczych, które są idealnym rozwiązaniem dla różnych typów gastronomii, w tym food courtów, food trucków, kawiarni, stołówek oraz restauracji z obsługą kelnerską.

Bezprzewodowa Komunikacja

Nasze systemy do przywoływania umożliwiają szybką, bezprzewodową komunikację z gośćmi, eliminując pomyłki w wydawaniu zamówień i optymalizując pracę personelu. Dzięki nim, Twoja obsługa stanie się jeszcze bardziej efektywna!

Wysoce Funkcjonalne

Wyposażone w cyfrowe wyświetlacze na pagerach do oznaczania numeru zamówienia lub stolika, nasze systemy są niezwykle funkcjonalne. Kontrolery z klawiaturami dotykowymi i wbudowanymi antenami zapewniają brak zakłóceń sygnału przez inne urządzenia.

Wielofunkcyjne Powiadomienia

Nasze systemy oferują różne tryby powiadomień: wibracje, sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny LED. Możliwe jest stosowanie kilku trybów powiadomień równocześnie, które są wyłączane jednym kliknięciem.

Ładowanie z Oszczędnością Miejsca

Pagerów można ładować piętrowo na ładowarce, co oszczędza miejsce. Nasze systemy mają zasięg do 500 m i pozwalają na programowanie do 998 pagerów na jedną centralę.

Zapraszamy do przeglądania naszej oferty i doświadczenia różnicy, jaką mogą przynieść nasze systemy do przywoływania!