• Kategorie
  • Parametry
  • Syfony i naboje do bitej śmietany

Bita śmietana to smakołyk, który jest często używany w cukierniach, ciastkarniach, lodziarniach oraz wielu innych punktach gastronomicznych jako dekoracja do pysznych deserów. Aby stworzyć ten smakowity produkt można posłużyć się wieloma metodami. Jedna z nich to profesjonalne ubijanie śmietany za pomocą syfonów nabijanych nabojami. Oferujemy urządzenia o wielu pojemnościach, które są wykonane w różny sposób. Oferujemy wytrzymałe syfony ze stali nierdzewnej, aluminium lub też wysokiej klasy tworzywa sztucznego. 

Do czego używać syfonów do bitej śmietany? 

Bita śmietana produkowana za pomocą syfonu może być używana do najróżniejszych deserów oraz innych potraw o charakterze wytrawnym. Co proponujemy? 

Bita śmietana z syfonów to wyjątkowo smaczna pianka do dekoracji lodów, gofrów, ciast, naleśników oraz ptysiów, ciasteczek, babeczek  i innych smakołyków. Co ciekawe znawcy gastronomii wiedzą, że bita śmietana z syfonu może mieć także charakter wytrawny. Taki produkt doskonale komponuje się z pieczonymi rybami, wytrawnymi galaretkami oraz sufletami. Można ją także dodać do wytrawnych gofrów z wędzonymi rybami lub też owocami morza. Kleks z gęstej bitej śmietany wspaniale wzbogaci także pyszną zupę krem z dyni, groszku lub innych sezonowych warzyw.

Co ciekawe wyobrażenia o bitej śmietanie są często mało fantazyjne. Sprzęt taki jak syfon do bitej śmietany tak naprawdę przyda się w każdym lokalu i wzbogaci każde choć trochę dystyngowane danie. Tak więc niezależnie czy użyjemy tego smakołyku w słodkiej postaci i udekorujemy nim słodycze i desery lub też wzbogacimy wytrawne dania o kleks z bitej śmietany bez cukru - jest ona idealnym sposobem na podniesienia smaku oraz wyglądu i klasy danej potrawy.

Jak używać syfonów do bitej śmietany? 

Urządzenia są na ogół banalnie proste w obsłudze. W większości przypadków wystarczy nalać do pojemnika schłodzoną śmietankę i go zakręcić, a następnie energicznie wstrząsnąć. Po takich czynnościach należy wbić nabój i kolejny raz pomieszać zawartość. Na ogół naboje wystarczają na pół litra śmietany. Dekoracja może odbyć się za pomocą dowolnie wybranej końcówki.

Jakie syfony oferujemy? 

W naszej ofercie znajdują się syfony o wielu pojemnościach, które wykonano z trwałych materiałów o wysokiej jakości. W zestawach można dokupić także naboje, które zapewnią długie stosowanie urządzeń i estetyczny wygląd potraw na długi czas. 

Dlaczego warto wybrać właśnie ofertę naszego sklepu? 

Naszym priorytetem jest zaoferowanie Państwu profesjonalnych urządzeń do gastronomii, które w łatwy i funkcjonalny sposób wzbogaca jakość podawanych dań i przyczynią się do większej produktywności i popularności danego miejsca. Oferujemy  profesjonalne doradztwo w dziedzinie wyboru odpowiednich narzędzi, urządzeń i akcesoriów tak aby każdy lokal zyskał profesjonalną i niezawodną podstawę do tworzenia niesamowitych kulinarnych dzieł.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i życzymy udanych zakupów, które wzbogacą Państwa asortyment!