• Kategorie
  • Parametry
  • Szafy chłodnicze

Jak chłodzić produkty w lokalu gastronomicznym?

W każdej restauracji, barze, czy też sklepie spożywczym przechowuje się znacznie większe ilości produktów żywnościowych niż ma to miejsce w naszych domach. Dodatkową trudnością w ich przechowywaniu jest ich różnorodność. Konieczne jest stworzenie warunków, które będą odpowiednie dla gotowych potraw, napojów, nabiału, mięs itd. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zastosowanie domowej lodówki, nawet takiej o największych wymiarach, nie będzie zbyt funkcjonalnym pomysłem. Nie będzie ona urządzeniem wystarczająco wytrzymałym ani też na tyle pojemnym, by móc sprawdzić się w warunkach profesjonalnego, komercyjnego wykorzystania. Zależy Ci jednak na tym, aby goście Twojej restauracji mogli spożywać u Ciebie posiłki ze świeżych, smacznych składników lub też klienci Twojego sklepu mogli dostać w nim przydatne do spożycia towary. Potrzebujesz w związku z tym profesjonalnych rozwiązań, dostosowanych do specyfiki i wydajności Twojej pracy. Zobacz szafy chłodnicze i lodówki gastronomiczne dostępne w sklepie internetowym Gastroprofit.

Lodówki gastronomiczne, szafy chłodnicze i wiele więcej

W naszej ofercie odnajdziesz lodówki i chłodziarki gastronomiczne, szafy chłodnicze i szereg innych urządzeń służących do profesjonalnego przechowywania produktów i składników spożywczych. W wyniku wieloletniej działalności i naszego dużego doświadczenia oraz zdobytej w ten sposób wiedzy powstała oferta urządzeń od najlepszych producentów profesjonalnego wyposażenia gastronomicznego. Wśród nich są tak cenione przez klientów firmy, jak np. Stalgast, Hendi, Yato, czy Redfox. Oferujemy sprzęty o różnych gabarytach i funkcjach, które sprawdzą się w lokalach o różnym charakterze działalności. Na naszą pomoc mogą więc liczyć zarówno właściciele wykwintnych restauracji, jak też barów szybkiej obsługi, sklepów osiedlowych i wielu więcej miejsc, gdzie przechowuje się duże ilości żywności. Dostępne są niewielkie szafy chłodnicze do ustawienia na lub pod blatem, a także dużych rozmiarów trzydrzwiowe chłodziarki gastronomiczne. Dzięki tak szerokiemu asortymentowi masz również możliwość doboru interesujących Cię urządzeń pod względem wizualnym i dopasowania ich do konkretnego wnętrza. Posiadamy też bogaty wybór przeszklonych szaf gastronomicznych, dedykowanych np. do sklepów, gdzie zależy Ci na tym, aby klient miał możliwość swobodnego przyjrzenia się produktom, jakie może wybrać. Poszczególne modele zostały też wyposażone np. w praktyczne oświetlenie. Równie przydatny będzie chociażby system automatycznego rozmrażania i usuwania skroplin z urządzenia.

Zawsze świeże, pełne aromatu produkty

Nie musisz obawiać się o świeżość stosowanych produktów, nawet prowadząc dużą restaurację przyjmującą kilkadziesiąt osób jednocześnie. Znajdziesz u nas profesjonalne rozwiązania, takie jak chłodziarki gastronomiczne, które pozwolą Ci przechowywać wszelkie produkty spożywcze w odpowiedniej temperaturze, zachowując ich przydatność do spożycia. Zobacz nasze propozycje sprzętów dedykowanych dla każdej gastronomii