• Kategorie
  • Parametry
  • Witryny grzewcze

Jak poprawnie eksponować potrawy w lokalu?

W wielu lokalach gastronomicznych, a także miejscach takich, jak cukiernie niektóre produkty nie są przygotowywane na bieżąco, lecz czekają gotowe do wydania gościom i spożycia. To, jak są one wówczas przechowywane, ma kluczowe znaczenie dla sukcesu dania bądź produktu. Kluczowe pod kilkoma względami. Produkty spożywcze należy odpowiednio przechowywać, aby mogły one zachować swoje właściwości, a także smak i aromat. Po drugie natomiast, ekspozycja produktów wpływa na to, jak postrzegane są one przez klientów i jak chętnie są one przez nich wybierane. Sposób przechowywania dań możesz zatem wykorzystać do tego, aby odpowiednio zaprezentować je gościom lokalu lub sklepu i zachęcić ich do kupna. Pomijając fakt niewłaściwego przechowywania i ewentualnych niekorzystnych konsekwencji dla zdrowia gości, nieestetyczną prezentacją dań możesz ich po prostu zniechęcić do odwiedzania Twojego lokalu. Po jakie wyposażenie gastronomiczne możesz sięgnąć, aby tego uniknąć? Zobacz witryny do ciast, pizzy oraz innych produktów spożywczych i dań, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego.

Gastronomiczne witryny grzewcze

Oferujemy szeroki asortyment profesjonalnych gastronomicznych witryn grzewczych. Zapewniamy dostęp do wyposażenia o różnych parametrach, dzięki czemu bez problemu możesz wybrać witrynę odpowiednią dla Twojego lokalu. Z naszych produktów w tej kategorii korzystają restauracje, bary, a także hotele, stołówki, czy zakłady żywienia zbiorowego. Witryny grzewcze wyposażone są w oświetlenie, a także wykorzystują do pracy statyczny obieg powietrza. Są też efektownie przeszklone, dzięki czemu klienci mają możliwość przekonania się na własne oczy, jak wygląda danie i jak jest ono nakładane na talerz. Dostępne są modele z różnymi rodzajami półek oraz zbiorników na żywność. Możesz wybrać odpowiednie witryny do ciast, dań gotowanych, pizzy oraz wielu innych produktów spożywczych i potraw. Poszczególne modele gastronomicznych witryn grzewczych są w stanie przez cały czas utrzymywać temperaturę na poziomie kilkudziesięciu, a nawet powyżej stu stopni Celsjusza. 

Postaw na wyjątkową ekspozycję potraw

Wszystkie dostępne u nas sprzęty cechują się ponadto po prostu eleganckim wykonaniem, co jest bardzo istotne w kontekście tego, jak dania będą postrzegane przez Twoich klientów. Chcesz przecież nie tylko przechowywać je w bezpieczny sposób i utrzymywać w temperaturze odpowiedniej do podania, ale też eksponować je i prezentować potencjalnym kupującym. Za rozwiązania, które proponujemy Ci w tym zakresie, odpowiadają tak renomowani producenci wyposażenia gastronomicznego, jak np. Bartscher, CookPRO, czy REDFOX. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci mają zawsze dostęp do najlepszych jakościowo produktów odpowiednich do każdego lokalu gastronomicznego. Sprawdź szczegóły i wybierz takie gastronomiczne witryny grzewcze, za sprawą których nikt nie będzie mógł oprzeć się serwowanym w Twoim lokalu daniom.