• Kategorie
  • Parametry
  • Kuchenki indukcyjne

Nowoczesne rozwiązania dla Twojej kuchni

Nie jest żadną tajemnicą, iż stosowanie zaawansowanych technologicznie, nowoczesnych rozwiązań proponowanych przez producentów urządzeń, może znacznie poprawić komfort oraz wydajność pracy. Dotyczy to także branży gastronomicznej i sprzętów stosowanych w profesjonalnych kuchniach. Przygotowując naszą ofertę, która ma odpowiadać potrzebom wszystkich zajmujących się profesjonalną gastronomią, nie mogliśmy pominąć również właśnie takich, nowoczesnych urządzeń. Bez wątpienia jednym z najskuteczniejszych rozwiązań kuchennych, które zawdzięczamy stosowanym w sprzętach technologiom, są różnego rodzaju kuchenki indukcyjne. Jeśli chcesz sprawdzić, dlaczego warto się w nie zaopatrzyć, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wielo- i jednopalnikowe kuchenki indukcyjne do Twojej restauracji

Kuchenki indukcyjne to według wielu najpraktyczniejsze urządzenia tej kategorii, jakie dostępne są obecnie w sklepach z wyposażeniem kuchennym. Powierzchnia grzewcza nie nagrzewa się, lecz oddziałuje jedynie na stojące na niej naczynie, dzięki czemu można znacząco zaoszczędzić na zużyciu energii w lokalu. Oprócz tego możliwa jest natychmiastowa reakcja w kwestii zmiany temperatury przygotowywanej potrawy, co daje urządzeniom indukcyjnym znaczną przewagę nad wersją gazową. Powierzchnia kuchenki nie nagrzewa się, w związku z czym nie ma również ryzyka poparzenia się podczas gotowania ani nie trzeba też czekać na ostygnięcie palnika po zakończeniu pracy. Stacjonarne i przenośne kuchenki oraz woki indukcyjne to zatem urządzenia ekonomiczne i ekologiczne – zmniejszające Twoje koszty finansowe, a także koszty, jakie ponosi nasze środowisko w związku z ich użytkowaniem.

W zależności od swoich potrzeb możesz zdecydować się na zakup różnych rodzajów kuchenek indukcyjnych. Przede wszystkim zwróć uwagę na wielkość kuchenki i powierzchni grzewczej, jakich potrzebujesz w warunkach swojego lokalu. Dostępne są zarówno wielo-, jak i jednopalnikowe kuchenki indukcyjne. Możesz wybrać przenośną kuchenkę indukcyjną w formie wygodnych, mobilnych płyt grzewczych. Do dań kuchni azjatyckiej przyda Ci się natomiast wok indukcyjny. Dla dużych restauracji polecane są też wózki restauracyjne z płytą indukcyjną, dzięki czemu pod ręką będziesz mieć niezbędne naczynia do nałożenia potraw. Kuchenki indukcyjne to urządzenia nie tylko niezbędne w profesjonalnych lokalach gastronomicznych, lecz też takie, z których warto skorzystać w swoim domu. Jeśli cenisz wygodę użytkowania w kuchni urządzeń elektrycznych w miejsce tradycyjnych, gazowych, to opcja taka z pewnością zainteresuje Cię, ponieważ zaoszczędzisz dzięki niej swój czas, a także pieniądze.

Wybierz kuchenkę indukcyjną do swojego lokalu

Jeżeli chcesz skorzystać z wygód, jakie gwarantuje Ci w kuchni kuchenka indukcyjna, to zapoznaj się z naszą ofertą urządzeń do profesjonalnej gastronomii. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz sprzętu do swojej restauracji, czy też do domowej kuchni, znajdziesz go właśnie u nas – szybko, wygodnie i w korzystnej cenie. Dzięki nam możesz kompleksowo wyposażyć każdą kuchnię. Przekonaj się, przeglądając produkty dostępne w naszej ofercie.