• Kategorie
  • Parametry
  • Akcesoria do sprzątania

Sprzątanie w lokalu gastronomicznym

Kwestie higieny w lokalach gastronomicznych są dokładnie regulowane przez Sanepid. Potrawy, jakie trafiają do gości lokalu, muszą być nie tylko smaczne i pożywne, ale też bezpieczne dla ich zdrowia. Aby mogło się tak stać, niezbędne są nie tylko czyste naczynia, ale także zachowanie higieny pracowników lokalu oraz miejsc, w których pracuje się i przygotowuje potrawy. Koniecznym sprzętem do tego, są zatem artykuły, dzięki którym można dbać o tę czystość oraz zapewnić możliwość utrzymania higieny osobom pracującym w kuchni. Tym, czego potrzebujesz, nawet podczas domowych porządków, jest przecież nie tylko dostęp do bieżącej wody, zlew, czy blaty, na których możesz w odpowiedni sposób wszystko przygotowywać, ale też fartuch, który zabezpieczy Cię przed ubrudzeniem ubrania podczas gotowania, czy szczotki, którymi zamieciesz powstałe podczas pracy zanieczyszczenia. Także pod tym względem kuchnia gastronomiczna jest specyficznym miejscem, wymagającym specjalistycznego, dedykowanego do niej wyposażenia. Urządzenia do sprzątania, a także wiele mniejszych akcesoriów, które pomogą Ci w zachowaniu higieny lokalu, odnajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Artykuły do sprzątania

W ofercie Gastroprofit odnajdziesz praktyczne, nowoczesne akcesoria do sprzątania, które sprawdzą się w każdej kuchni, dbającej o dobro swoich gości, a także pracowników. Posiadamy bogaty wybór różnego rodzaju szczotek oraz ścierek, jakie wykorzystasz w wielu sytuacjach na swoim zapleczu kuchennym. Przy pomocy specjalnej szczotki wyczyścisz dłonie lub pozamiatasz blaty kuchenne. W tym zakresie możemy zaoferować również urządzenia do sprzątania – np. maszyny do czyszczenia butów, co zapobiegnie roznoszeniu zabrudzeń i odpadków kuchennych z kuchni na obszar, w którym przebywają goście lokalu. Po zakupach w naszym sklepie internetowym znacznie łatwiej będzie też o odpowiednią higienę pracowników Twojej restauracji lub baru. Niezbędnymi artykułami do sprzątania i zachowania higieny, które możemy polecić Ci w tym zakresie, są m.in. dozowniki mydła oraz suszarki do rąk. Znajdziesz u nas też dozowniki mydła włączane łokciem, dzięki czemu nie pobrudzisz samego urządzenia podczas mycia rąk. Dużą częścią naszej oferty są też ubrania gastronomiczne przystosowane do warunków panujących w kuchni i odpowiednie do kontaktu z żywnością. Jest to odzież, dzięki której pracownik nie musiał martwić się, że ubrudzi swoje prywatne ubrania, a która może zabezpieczyć go przed oparzeniami, czy nadmiernym poceniem się w warunkach wysokiej temperatury, jaka może panować w kuchni. Zabezpieczy też np. przed dostawaniem się włosów do potraw.

Higiena w kuchni z Gastroprofit

Odpowiednie, nowoczesne akcesoria do sprzątania to wyposażenie, jakie powinno znaleźć się w każdym lokalu gastronomicznym. Higiena to dobro Twoich pracowników, klientów, a także pozytywny wizerunek miejsca, które prowadzisz. Nie czekaj – zadbaj o to dzięki produktom dostępnym w ofercie naszego sklepu internetowego.