• Kategorie
  • Parametry
  • Płyty grillowe

Komfortowe przygotowywanie potraw z grilla

Bardzo trudno znaleźć osobę, której nie odpowiadałby smak dań przygotowywanych na grillu. W naszym kraju uwielbiane jest przecież domowe grillowanie, a obecność potraw z grilla w kartach restauracyjnych to norma. Skorzystanie z tradycyjnego grilla nie wszędzie jest jednak możliwe. Grill opalany węglem lub drewnem wymaga zastosowania go na zewnątrz. Wolnostojące urządzenia do grillowania to też konieczność wygospodarowania odpowiedniej ilości miejsca na nie. W wielu restauracjach, które nie mają rozbudowanego menu grillowego i wyznaczonego miejsca na grill nie zachodzi potrzeba, aby przez cały czas do dyspozycji był duży, wolnostojący grill. Co zatem należy zrobić, aby nie rezygnować całkowicie z dań z grilla w menu swojej restauracji lub też w domu, gdy nie mamy ogródka bądź pogoda nie pozwala na wspólne grillowanie? Wyposażeniem, które możesz wykorzystać, są profesjonalne płyty grillowe, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego z wyposażeniem dla gastronomii.

Gazowe i elektryczne płyty grillowe

Z profesjonalnej płyty grillowej możesz skorzystać niezależnie od pory roku oraz warunków przestrzennych, jakie panują w Twoim lokalu. To sposób na szybkie i wygodne przygotowywanie potraw z grilla, bez konieczności wygospodarowywania dużej ilości miejsca na grill w lokalu. Nie musisz obawiać się też, o to, że płyta grillowa będzie utrudniać przebywanie w restauracji lub uprzykrzy życie Twoich sąsiadów – nie zajdą w jej przypadku takie problemy, jak przy tradycyjnych grillach węglowych. W naszej ofercie dostępne są zarówno gazowe,  jak i elektryczne płyty grillowe. Praktycznym urządzeniem o podobnym zastosowaniu są również multipatelnie elektryczne. Nie znajdziesz żadnych innych tak drobnych, lecz jednocześnie tak praktycznych urządzeń, które spełniałyby funkcje grilla. To rozwiązanie doskonałe zarówno jako dodatkowe wyposażenie do dużych restauracji, jak też jako zastępstwo tradycyjnego grilla w mniejszych. Płytę grillową możesz też ustawić w swojej domowej kuchni, dzięki czemu grill będzie dostępny dla Ciebie przez cały rok – nawet, jeśli nie masz działki lub ogródka, gdzie mógłbyś go zorganizować w tradycyjny sposób! O jakość dostępnych u nas urządzeń zadbali najlepsi producenci sprzętów kuchennych, jak np. Redfox, Royal Catering, Hendi oraz Bartscher. Oferujemy również wiele praktycznych akcesoriów, dzięki którym łatwiejsze będzie korzystanie z Twojej płyty grillowej lub multipatelni elektrycznej, a także jej czyszczenie.

Oferta dla miłośników grillowania

Płytami grillowymi do swojego domu powinieneś zainteresować się, jeśli nie wyobrażasz sobie czekać do momentu, gdy na podwórku zapanują upały, aby móc cieszyć się charakterystycznym smakiem grillowanych potraw. Jeżeli prowadzisz natomiast restaurację lub innego rodzaju punkt gastronomiczny, urządzenie takie jest łatwym sposobem na urozmaicenie Twojego menu oraz wprowadzenie do niego uwielbianych w naszym kraju dań z grilla. Zobacz szczegóły naszej oferty i przekonaj się, że płyty grillowe są wyposażeniem, które warto mieć w swoim domu lub restauracji.