• Dostawa

Czas dostawy:

Czas dostawy wynosi zwykle 1-2 dni robocze (w przypadku mebli nierdzewnych do tego czasu należy doliczyć 8-10 dni potrzebnych na produkcję). Przesyłki nadajemy wyłącznie w dni robocze, za pośrednictwem firm kurierskich. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone i zapakowane w sposób umożliwiający ich bezpieczną dostawę. Mimo wszystko, prosimy o dokładne sprawdzenie towaru przy odbiorze, a w razie stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń lub braków, należy niezwłocznie spisać protokół szkody z kurierem i poinformować nas o zaistniałej sytuacji telefonicznie lub mailowo. Spisanie protokołu przy dostawie, umożliwia nam uzyskanie odszkodowania od przewoźnika i pozwala na wymianę towaru na nowy.


Formy dostawy:

Koszty dostawy są zależne od sposobu płatności i/lub od wartości zamówienia. Najtańszą opcją dostawy jest wysyłka po dokonaniu przedpłaty. Realizujemy również wysyłki "za pobraniem" (przy zamówieniach o wartości przekraczającej 10000,00 zł, wymagamy zaliczki w wysokości 20% wartości zamówienia). Możliwy jest także odbiór osobisty. Prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu rezerwacji towaru. Odbiór osobisty mebli nierdzewnych jest możliwy w fabryce (woj. wielkopolskie) po uzgodnieniu szczegółów z naszym Działem Handlowym.


Minimum logistyczne:

Przy standardowych zamówieniach powyżej 300,00 zł brutto, zapewniamy bezpłatną dostawę na terenie całego kraju (dotyczy zamówień opłaconych z góry). Meble nierdzewne wysyłamy na nasz koszt przy zamówieniach powyżej 3000,00 zł brutto, (przy zamówieniach "za pobraniem" wymagana jest zaliczka w wysokości 20% wartości zamówienia, a pozostała część płatna jest przy dostawie).


Cennik transportu:

Koszt dostawy jest każdorazowo podany obok ceny produktu.