Dlaczego gastroprofit.pl?

wygodne płatności


szybka wysyłka

WhatsApp
  • Dostawa

Cennik dostaw:

Metoda dostawy Przedział kwotowy Cena

Kurier

do 299,99 zł
od 300,00 zł
20 zł / 30 zł (pobranie*)
0 zł / 10 zł (pobranie*)

Kurier Express

- 35 zł

Paczkomat, ORLEN Paczka, Poczta Polska, Żabka


do 49,99 zł
50,00 zł do 199,99 zł
200,00 zł do 499,99 zł
od 500,00 zł

20 zł
15 zł
10 zł
0 zł

Odbiór osobisty - Kraków, ul. Danka 8/U14

- 0 zł
Wszystkie ceny są cenami BRUTTO.

Niskie ceny transportu:

W Gastroprofit stawiamy na przejrzystość i uczciwość. Dlatego też nasze niskie koszty dostaw, które są nie tylko klarowne, ale także często nieobciążające budżetu naszych klientów. Nie zarabiamy na przesyłkach.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz cennik dostaw był jak najbardziej przejrzysty. Bez ukrytych opłat czy niemiłych niespodzianek. Ponadto, w wielu przypadkach możesz liczyć na darmową wysyłkę! Darmowa dostawa jest częstym wyborem w naszej ofercie, co pozwala Ci zaoszczędzić jeszcze więcej.

Warto korzystać z szybkich przelewów:

Chcemy także zwrócić uwagę na nasze przesyłki przedpłacone. Wybierając tę opcję, nie tylko przyspieszasz realizację swojego zamówienia, ale również zyskujesz pewność, że Twój towar dotrze do Ciebie bezpiecznie i bezproblemowo.

*Maksymalna kwota pobrania:

Warto również wiedzieć, że maksymalna kwota pobrania wynosi 5000 zł. Jeśli wartość Twojego zamówienia przekracza tę kwotę, możesz dokonać dopłaty za pomocą przelewu na konto sprzedawcy. Dzięki temu unikniesz opóźnień w dostawie i będziesz mógł cieszyć się zakupami jeszcze szybciej!
Gastroprofit - Twój partner w biznesie gastronomicznym, dbający nie tylko o jakość produktów, ale także o Twoją wygodę i zadowolenie z zakupów!