• Kategorie
  • Parametry
  • Maszynki do makaronu

Stwórz jeszcze lepsze dania z makaronu

Dania z makaronu królują w wielu restauracjach, a także w wielu domowych kuchniach. Nie wyobrażasz sobie chyba włoskiej restauracji i włoskiej kuchni w ogóle, bez zastosowania w  niej makaronu. Produkt ten nie jest jednak jedynie domeną tego regionu naszego kontynentu. Również w naszym kraju nie brakuje dań, w których makaron jest niezbędnym składnikiem, wystarczy wspomnieć o rosole, czy też łazankach. Nie może dziwić fakt, że w naszych kuchniach wykorzystujemy wiele kilogramów makaronów różnego typu, a potrawy z nim to duża część wszystkich pozycji menu restauracyjnych. Makaronów nie brakuje oczywiście w sklepach, różne rodzaje dostępne są praktycznie w każdym sklepie spożywczym. Każdy, kto próbował jednak samodzielnie przygotowanego makaronu, bez wątpienia potwierdzi, że jego smak jest znacznie lepszy niż tego, który kupimy w sklepie, a jego wyjątkowości nie da porównać się z niczym innym. Własnoręcznie wyrabianym makaronem szczyci się wiele renomowanych restauracji, samodzielnie makaron przygotowują też domowi, amatorscy kucharze. Czego potrzebujesz, abyś również Ty mógł sprawdzić się w sztuce wytwarzania makaronu? Niezbędna będzie Ci profesjonalna maszynka do makaronu!

Ręczne i elektryczne maszynki do makaronu

Dostępne są manualne oraz elektryczne maszynki do krojenia makaronu. Ręczne składają się z wałkowarki, wykrojników, uchwytu mocującego do blatu oraz korbki, która umożliwia pracę urządzenia. Maszynki elektryczne są oczywiście bardziej zautomatyzowane i posiadają dodatkowe funkcjonalności. Przy pomocy maszynek do makaronu przygotujesz różne rodzaje makaronów dzięki dostępności różnych matryc. Możliwe jest domowe wykonanie chociażby makaronu fettuccine, tagliatele, penne, spaghetti, czy gnocchi. Możliwa jest też regulacja grubości ciasta. Producenci oferują maszynki do krojenia makaronu o różnych możliwościach i przystosowane do różnej intensywności pracy. Dzięki temu, jeśli jesteś miłośnikiem makaronów, możesz pozwolić sobie na taki sprzęt nawet we własnym domu – modele do małej gastronomii oraz dla indywidualnych użytkowników to wydatek zaledwie kilkuset złotych, a otrzymane urządzenie będzie kompaktowe, łatwe do umieszczenia na blacie w domowej kuchni. Profesjonalna gastronomia może skorzystać natomiast z rozwiązań bardziej zaawansowanych. Odpowiadają za nie najlepsi producenci wyposażenia do lokali gastronomicznych, jak np. firma Hendi. Za sprawą takich maszynek do krojenia makaronu możliwe jest własnoręczne przygotowanie tego specjału bez konieczności pracy manualnej, co oszczędza również czas, który jest przecież bardzo ważny, gdy spieszysz się wydać dania gościom restauracji.

Wybierz najlepsze urządzenia do wyrabiania makaronu

Oferujemy manualne oraz elektryczne maszynki do makaronu. Posiadamy bogaty wybór zaawansowanych, wydajnych modeli, które umożliwią Ci samodzielne przygotowanie makaronu w swojej kuchni. Proponujemy rozwiązania odpowiednie zarówno dla domowych miłośników gotowania, jak też do dużych lokali gastronomicznych. Zapewniamy dostęp do najlepszych jakościowo urządzeń. Sprawdź naszą ofertę i wyposaż się w narzędzia niezbędne do wygodnego wyrobu pysznego makaronu.