• Kategorie
  • Parametry
  • Maszynki do makaronu

Maszynka do makaronu - pomocnik w domu i restauracji

W ofercie GastroProfit.pl znajdą Państwo szeroki wybór profesjonalnych maszynek do makaronu. Pośród niej coś dla siebie znajdą zarówno gospodynie chcące serwować swojej rodzinie pyszny domowy makaron, jak również restauratorzy kładący nacisk na domowy smak makaronu

Ręczna maszynka do makaronu

Idealnym i niedrogim rozwiązaniem, które świetnie sprawdza się w warunkach domowych, są maszynki do makaronu napędzane za pomocą korbki. Ich prosta, a jednocześnie solidna konstrukcja sprawia, że są bardzo wytrzymałe i bez problemu będą służyć przez długie lata.

Elektryczna maszynka do makaronu

Bardziej zaawansowanym rodzajem urządzeń do krojenia makaronu są maszynki posiadające napęd elektryczny. O ile najtańsze modele posiadają silnik o niewielkiej mocy, który wystarcza do użytku domowego oraz sporadycznie do użytku w profesjonalnej gastronomii, to najbardziej zaawansowane urządzenia pozwalają na przygotowanie prawie każdego rodzaju makaronu. Dzięki możliwości dokupienia opcjonalnych noży, można zwiększać funkcjonalność maszynki.

Maszynka do makaronu TITANIA

Obecnie jedną z najlepszych na rynku firm produkujących maszynki do makaronu, jest włoska firma Titania. GastroProfit.pl jako autoryzowany dystrybutor posiada w swojej ofercie szeroki wybór maszynek do krojenia makaronu.