• Kategorie
  • Parametry
  • Wagi gastronomiczne

Oferujemy profesjonalne wagi gastronomiczne, które umożliwią sprawdzenie wagi każdego produktu. W naszej ofercie znajdują się przedmioty wyprodukowane przez renomowanych producentów takich jak HENDI czy Steinberg. Szeroki asortyment i duży wybór modeli pozwoli na skompletowanie potrzebnych akcesoriów w jednym miejscu. Wagi są szczegółowo opisane i pozwalają na dokonanie najwłaściwszego wyboru do Państwa kuchni lub innego miejsca wymagającego dokładnego ważenia. 

Jakie wagi gastronomiczne do kuchni posiadamy w swojej ofercie? 

Oferujemy wagi hakowe, cenowe, laboratoryjne, platformowe, gastronomiczne, kuchenne, pomocnicze, składane, wodoodoporne, magazynowe, pocztowe, precyzyjne, z pilotem oraz inne rodzaje wag dostosowanych do każdego przeznaczenia.

Warto dodać, że oferowane produkty zostały stworzone przez renomowanych producentów, którzy tworzą akcesoria kuchenne w oparciu o potrzeby pracowników gastronomii. Wszystkie akcesoria to wynik szczegółowej analizy wytrzymałości poszczególnych materiałów oraz dbałości o szczegóły w procesie tworzenia danego produktu. 

Wagi wyposażono w praktyczne przyciski, które ułatwiają ich obsługę. Produkty przystosowano do ważenia wielu przedmiotów w różnych kategoriach jeżeli chodzi o masę. Wagi umożliwiają sprawdzenie ile ważą tak drobne przedmioty jak przyprawy, mąki, proszki i inne lekkie jak piórko rzeczy. W ofercie są także produkty dzięki, którym sprawdzimy wagę bardzo ciężkich przedmiotów.

Gdzie stosować wagi gastronomiczne oferowane na Gastroprofit.pl? 

Są to produkty przydatne do wielu czynności np:

  • Przy porcjowaniu jedzenia w cateringach dietetycznych w celu zapewniania odpowiedniej ilości kalorii
  • Przy ważeniu porcji mięsa lub ryb wydawanych w stołówkach, barach oraz innych miejscach serwujących jedzenie o konkretnych porcjach
  • Podczas ważenia produktów sypkich w procesie przygotowywania ciast
  • W procesie porcjowania żywności w szpitalnych stołówkach
  • Przy ważeniu paczek oraz innych materiałów
  • W warunkach magazynowych oraz innych halach i firmach transportowych

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnych produktów na Gastroprofit.pl?

Wszystkie nasze produkty zostały stworzone z myślą o zapewnianiu wygody i sprawnej pracy wszystkim pracownikom gastronomii oraz pokrewnych branż. W jednym miejscu oferujemy szeroki asortyment, który jest w stanie stworzyć kompletne wyposażenie każdego lokalu gastronomicznego. Warto dodać, że oferujemy również profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru produktów do Państwa firm. 

W każdej dziedzinie oferujemy szeroki wybór produktów, które oprócz funkcjonalności są po prostu efektowne i estetyczne. Nowoczesne mechanizmy i technologie użyte w naszych urządzeniach są prawdziwym atutem tych sprzętów. Staramy się na bieżąco uzupełniać nasz asortyment, tak aby oferować Państwu jak najlepsze rozwiązania zarówno do profesjonalnej kuchni jak też cukierni i cateringów. Chcemy być na czasie z najnowszymi trendami mody dlatego nasze sprzęty mają elegancki i atrakcyjny wygląd. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i życzymy udanych zakupów!