• Kategorie
  • Parametry
  • Meble do zmywalni

Wśród bogatej oferty posiadamy wysokiej jakości meble do zmywalni ze stali nierdzewnej. Są to między innymi blaty nierdzewne ze zlewem, baseny gastronomiczne, stoły ze zlewem, umywalki gastronomiczne i separatory tłuszczu. Stal, którą wykorzystujemy do tworzenia mebli, pokryta jest warstwą Oprócz przygotowywania potraw, drugą kluczową częścią działań na zapleczu gastronomicznym w każdym lokalu jest mycie naczyń po gościach. Jest to czynność równie istotna, jak samo tworzenie dań i nie należy jej lekceważyć. Również w tej tematyce istnieją restrykcyjne wymogi prawne, mające zapewnić gościom lokalu higienę i bezpieczeństwo dla ich zdrowia. Dla spełnienia tych wszystkich wymogów i zapewnienia najlepszej obsługi gościom lokalu, a także dla samej wygody mycia tak dużej ilości naczyń, jak odbywa się to w profesjonalnych restauracjach, potrzebne są dedykowane do zmywalni gastronomicznych meble kuchenne. Przystosowanie pomieszczenia do właściwego i wydajnego mycia naczyń może być niekiedy trudne i wymagać reorganizacji lub remontu danej przestrzeni, lecz efekt, jaki osiągniesz, przerośnie Twoje oczekiwania i pozwoli na jeszcze wydajniejszą pracę w Twoim lokalu. Sprawdź, jakie meble do zmywalni ze stali nierdzewnej warto zakupić do swojego punktu gastronomicznego.

Meble do zmywalni

Meble do zmywalni z naszej oferty wykonywane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 304. Pokrywamy je też warstwą tlenku chloru. Takie połączenie daje meble wytrzymałe, na których można wykonywać z powodzeniem wszystkie prace kuchenne, a jednocześnie odporne na rozwój rdzy i bakterii. Są też łatwe w czyszczeniu i dostosowane do używania na nich środków chemicznych, po jakie sięga się dla uzyskania higieny w kuchni.

Stalowe meble do zmywalni to oferta bardzo szeroka, dzięki czemu zakupisz u nas meble do każdego rodzaju lokalu gastronomicznego. Oferujemy blaty ze zlewem, baseny gastronomiczne, stoły ze zlewem i stoły do zmywarek, które pozwolą Ci na utrzymanie najwyższej higieny naczyń. O sprawność całej instalacji zadbasz, zapobiegając zatorom z tłuszczu, stosując separatory tłuszczu. Stalowe kosze pozwolą Ci zachować porządek, a wszystkie kuchenne odpadki trafią w jedno, wyizolowane miejsce. Tak wyposażona, odpowiednio zaplanowana zmywalnia z meblami tworzącymi logiczną całość i ciąg przyniesie Twojemu lokalowi wiele korzyści. Po pierwsze, Twojej restauracji, barowi lub innemu lokalowi gastronomicznemu nie będą groziły uchybienia pod względem obowiązujących zasad bezpieczeństwa w kuchni, a co za tym idzie, nie będą groziły Ci również kary za ewentualne wpadki. Po drugie, czyste naczynia uzyskane dzięki meblom do zmywalni ze stali nierdzewnej to gwarancja tego, że Twoje potrawy będą miały taki smak, jaki od nich oczekujesz. Twoi klienci będą mogli więc delektować się najlepszymi potrawami w czystym, higienicznym, przyjaznym otoczeniu. Każde danie nie tylko powinno być podawane w czystym naczyniu, dlatego, że wymaga tego bezpieczeństwo klienta, ale też dlatego, że tylko w taki sposób można w pełni cieszyć kubki smakowe daną potrawą, a na tym przecież zależy Ci, gdy prowadzisz lokal, w którym podajesz klientom posiłki.

Sklep z wyposażeniem gastronomii

Stalowe meble do zmywalni, z którymi funkcjonalnie urządzisz pomieszczenie, w jakim zadbasz o higienę naczyń w swoim lokalu, urządzisz wspólnie z naszym sklepem internetowym. Sprawdź naszą ofertę już teraz i stwórz z nami profesjonalną kuchnię przyjazną zarówno gościom, jak i pracownikom.

tlenku chloru, który zapobiega rozwojowi rdzy, ułatwia czyszczenie i dzięki temu minimalizuje rozwój bakterii, co jest szczególnie ważne w zmywalniach gastronomicznych. Produkowane przez nas sprzęty mogą być odporne na działanie kwasów i środków chemicznych, gdyż do ich produkcji używamy stali AISI 304. Każdy z oferowanych zlewów, stołów czy blatów dostępny jest w wielu rozmiarach, dlatego z łatwością dobierzecie je Państwo do swoich potrzeb.