• Kategorie
  • Szukaj
  • Dystrybutory do lodów

PolyScience® Anti-Griddle™ to tradycyjne urządzenie stołowe z niesamowitą funkcją: szybkiego zamrażania sosów i puree. Umożliwia uzyskanie zamrożonych albo częściow...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
12701.00

Lody – ulubiony przysmak na lato

Bardzo trudno byłoby znaleźć kogoś, kto nie lubiłby tradycyjnych lodów w gałkach. Dla dzieci to idealna słodka przekąska na lato, pozwalająca się ochłodzić, dla dorosłych natomiast, możliwość na oderwanie się od rzeczywistości i niekiedy powrót do smaków dzieciństwa. Jak lepiej ochłodzić się w upalny dzień niż za sprawą słodkiego, zimnego smakołyku. Miejsca, w których kupimy lody w gałkach, są latem obecne praktycznie w każdym miejscu, szczególnie w miejscowościach wczasowych, turystycznych. Nie musisz nawet wchodzić do lokalu takiego, jak cukiernia, aby kupić smakowitego loda – stoiska z nimi znajdziesz nawet na ulicach. Jak to możliwe? Przecież domowa zamrażarka nie sprawdzi się w takich warunkach i nie pozwoli na serwowanie odpowiednio przygotowanych i schłodzonych lodów? Jeśli chcesz serwować swoim klientom tradycyjne lody w formie gałek umieszczanych w różkach z wafli lub w miseczkach, potrzebujesz profesjonalnych dystrybutorów do lodów. Z pomocą nadchodzi sklep internetowy Gastroprofit, gdzie znajdziesz sprzęt, który pozwoli Ci na obsługę klientów i serwowanie im klasycznych lodów. Sprawdź, jakie wyposażenie możesz wybrać do swojego lokalu i przygotuj się na kolejne lato oraz ciepłe, wakacyjne dni i związane z tym oblężenie lodziarni!

Dystrybutory, witryny do lodów

Oferujemy profesjonalny sprzęt do lodów, który pozwoli Ci na serwowanie tradycyjnych lodów w gałkach. Wśród naszych produktów znajdziesz konserwatory, witryny i dystrybutory do lodów. Przechowasz w nich lody w wielu smakach w odpowiednich warunkach pod względem temperatury, dzięki czemu będą one przez cały czas gotowe do wydania klientom. Będziesz mieć dzięki nim możliwość utrzymania optymalnych dla przechowywanych produktów warunków. Oferujemy też sprzęty mobilne, na kółkach, dzięki czemu wygodnie wystawisz je też np. przed lokal podczas sezonu letniego i bez problemu schowasz w lokalu po skończonej pracy. Poszczególne modele posiadają też bardzo praktyczne oświetlenie LED. Sprzęty te są łatwe w utrzymaniu w czystości, dzięki czemu będziesz mógł przez cały czas zapewnić klientom najwyższą jakość serwowanych lodów i produkty bezpieczne dla ich zdrowia, zgodne z wszelkimi standardami. Oferowane konserwatory do lodów są też oczywiście wykonane z materiałów przystosowanych do kontaktu z produktami żywnościowymi. Jest to możliwe dzięki temu, iż w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie sprawdzone produkty od zaufanych producentów, których wyposażenie dostarczamy naszym klientom już od wielu lat. W przypadku witryn do lodów za ich jakość odpowiadają m.in. marki Hendi oraz Resto Quality. To wyposażenie, które sprawdzi się w każdej kawiarni, cukierni, lodziarni, a także działalnościach sezonowych, oferujących lody klientom latem na świeżym powietrzu. Znajdziesz u nas sprzęty o różnych parametrach oraz wymiarach – bez problemu znajdziesz taki, który będzie odpowiedni dla charakteru oraz skali Twojej działalności. Sprawdź naszą ofertę już teraz i przygotuj się na kolejne lato i wakacje!