Dlaczego gastroprofit.pl?

wygodne płatności


szybka wysyłka

WhatsApp
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Noże Dick ActiveCut

Przewidywana wysyłka 24 godziny
Dostępność Mała ilość
150.00
150.00
szt. Do schowka
Nóż ActiveCut do trybowania, giętki 15cm
Przewidywana wysyłka 24 godziny
Dostępność Mała ilość
215.00
215.00
szt. Do schowka
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
289.00
289.00
Nóż ActiveCut cukierniczy z falistym ostrzem 26cm
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
300.00
300.00
Nóż ActiveCut do chleba, faliste ostrze 21cm
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
250.00
250.00
Nóż ActiveCut do porcjowania 21cm
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
250.00
250.00
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
140.00
140.00
Nóż ActiveCut Santoku z ostrzem kulowym 18cm
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
310.00
310.00

Skuteczne ostrza w Twojej kuchni

Wielokrotnie na naszej stronie internetowej podkreślamy, jak wymagająca i różnorodna jest praca w profesjonalnej kuchni gastronomicznej. Wiąże się to nie tylko z zapotrzebowaniem na ludzi z konkretnymi umiejętnościami, ale też na akcesoria, które umożliwią tę pracę. Czynnością, którą wykonuje się w kuchni jako jedną z częstszych, jest krojenie składników i potraw. Być może nie do końca zdawałeś sobie z tego sprawę, lecz w kuchni tniemy praktycznie wszystko – od chleba, przez warzywa, po ciasta oraz mięsa. Jak widać zatem, dotyczy to nie tylko kuchni profesjonalnych, lecz też tych codziennych, domowych, które obecne są w domu każdego z nas. Doskonale zdajesz sobie zapewne sprawę z tego, jak trudno jest niekiedy coś ukroić, gdy nie ma się do tego odpowiedniego noża. Zwykłymi nożami można kroić składniki domowego obiadu, czy też posmarować kromkę chleba, lecz będą one bardzo niepraktyczne, gdy będziesz chciał poporcjować na talerze upieczone mięso czy też ciasto. Nieodpowiedni do tego może być zarówno rodzaj ostrza, jak też sama wielkość noża. Profesjonalna kuchnia musi być w związku z tym wyposażona w akcesoria znacznie bardziej zróżnicowane – domowy zestaw noży tutaj nie wystarczy. W związku z powyższym proponujemy profesjonalne noże Dick ActiveCut. Zachęcamy do zakupów zarówno osoby odpowiadające za kuchnie gastronomiczne, jak też klientów prywatnych, chcących cieszyć się możliwością wygodnego przygotowywania dań w domowych kuchniach.

Noże Dick ActiveCut

Prezentujemy noże z serii Dick ActiveCut. Jest to marka, która wyrobiła sobie niebagatelną renomę w branży gastronomicznej. Firma działa już od 1778 roku, a jej noże znane są na całym świecie, a szczególną popularnością cieszą się w Europie. Przełomowym rozwiązaniem zastosowanym przez producenta było umieszczenie metalowych obręczy na rękojeści zamiast nitów, które wcześniej służyły do połączenia uchwytów z ostrzem noża. Spowodowało to, że noże kuchenne Dick ActiveCut oprócz walorów praktycznych nabrały też ciekawego, eleganckiego wyglądu, jaki sprawdzi się w nawet najbardziej ekskluzywnych restauracjach.

Produkty z serii Dick ActiveCut dostępne w naszym sklepie internetowym obejmują wiele rodzajów noży przeznaczonych do różnego zastosowania. Oferujemy m.in. noże cukiernicze, noże do chleba, noże do porcjowania, czy też noże do steków. W związku z tym sprawdzą się one w dłoniach cukiernika, szefa kuchni, a także domowego kucharza. Cechują się one wyjątkową starannością wykonania, a także doskonałym wyważeniem, co znacząco ułatwia codzienną pracę w kuchni. Zastosowano w nich m.in. odporną na ścieranie stal, a także antypoślizgowe rękojeści. Wszystkie wyróżniają się też oczywiście charakterystycznym dla tego producenta bezspoinowym połączeniem ostrza z uchwytem. Te wysokiej jakości noże spełniające wymagania nawet najlepszych kucharzy i szefów kuchni dostępne są także dla Ciebie już teraz w ofercie naszego sklepu internetowego – wyposaż z nami swoją kuchnię!