• Kategorie
  • Parametry
  • Bar

Bar Twoim pomysłem na biznes

Jednym z rodzajów lokalu gastronomicznego, który możesz wybrać jako działalność, jaką będziesz prowadzić, jest bar. Dla wielu osób prowadzenie takiego miejsca wydaje się stosunkowo łatwe, a na pewno łatwiejsze niż prowadzenie restauracji. Przekonanie takie jest jednak sporym błędem i może okazać się zgubne, gdy zdecydujesz się prowadzić bar, nie mając żadnego doświadczenia oraz nie przygotowując się do tego we właściwy sposób. Oprócz odnalezienia i zatrudnienia wykwalifikowanego personelu będzie Cię oczywiście czekać zakup specjalistycznego sprzętu barowego. W co powinieneś się zaopatrzyć oraz gdzie znajdziesz taki sprzęt? Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu oraz poradami, które u nas odnajdziesz.

Wyposażenie barów

Jaki sprzęt barowy wybrać? Zależy to w dużym stopniu od menu, na które się zdecydujesz. Są jednak pewne  podstawy, bez których żaden bar się nie obejdzie. Podstawą pracy w barze jest przygotowywanie drinków i koktajli dla klientów. Już sama ta część potencjalnego menu to mnóstwo akcesoriów, jakie możesz wybrać. Blendery i miksery barmańskie posłużą do zmieszania składników koktajlu. Aby dodać do niego świeże owoce, również potrzebować będziesz odpowiednich narzędzi – np. sokowirówki lub wyciskarki do soków. Napoje muszą być w Twoim barze właściwie przechowywane. Jest to ważne zarówno ze względów bezpieczeństwa klientów i wysokiej jakości ich obsługi, jak i ze względów czysto marketingowych, ponieważ wszystkie produkty możesz zachęcająco i elegancko wyeksponować. Przydadzą się więc odpowiednie pojemniki, czy kostkarki do lodu, którym schłodzisz podawane drinki. Pod względem mniejszych akcesoriów do baru z pewnością potrzebne będą np. shakery i miarki. Poza tym barmani mogą zajmować się też przygotowywaniem kawy, czy czekolady i innych słodkich napojów, dlatego funkcjonalnym wyposażeniem barów są też ekspresy do kawy bądź czekoladziarki. Gdy dysponujesz już opisywanym wyposażeniem, tylko od Ciebie lub Twojego barmana zależy, czy Twoi klienci będą zadowoleni z serwowanych przez Ciebie drinków i koktajli.

Sklep ze sprzętem barowym

Gastroprofit jest bogato wyposażonym sklepem internetowym ze sprzętem barowym. Znajdziesz u nas wszystkie niezbędne urządzenia i mniejsze akcesoria, jakich możesz potrzebować do prowadzenia własnego baru. Z naszej oferty usatysfakcjonowani będą zarówno klienci dopiero rozpoczynający swoją działalność, jak tez już prowadzący swoje bary. Współpracujemy też z klientami indywidualnymi, dlatego nasze produkty sprawdzą się również jako domowe wyposażenie do przygotowywania drinków, co wykorzystasz podczas spotkań ze znajomymi i domowych imprez. Wśród naszych produktów posiadamy wyposażenie barów od najlepszych producentów w branży – jak np. Hendi, Stalgast, czy Yato. Gwarantujemy rzetelną obsługę i pomoc specjalistów, gotowych w każdej chwili doradzić w kwestii wyboru odpowiednich produktów. Oferujemy najlepsze ceny, a także błyskawiczną wysyłkę. Sprawdź i wyposaż z nami swój bar. Sprawdź szczegóły i wybierz z nami akcesoria do baru dla swojego lokalu.