• Kategorie
  • Parametry
  • Meble gastronomiczne

Stal nierdzewna to doskonały materia do produkcji mebli gastronomicznych. Jego gładka niechropowata powierzchnia, pokryta warstwą tlenku chromu, zapobiega rozwojowi niekorzystnej flory bakteryjnej i pozwala na zachowanie wysokiego stopnia higieny. Powyższe cechy sprawiają, że żadna profesjonalna kuchnia nie obejdzie się bez mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej. Jeżeli szukają Państwo wysokiej jakości mebli kuchennych ze stali nierdzewnej, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Nasz asortyment charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny. Każdy element jest projektowany przez zespół wykwalifikowanych konstruktorów. Cała produkcja odbywa się na najnowocześniejszych maszynach, gwarantując perfekcyjne wykonanie i precyzję wykończenia. Standardowe meble gastronomiczne są produkowane ze stali nierdzewnej AISI 430. Jest to obecnie najpopularniejszy stop, używany do wytwarzania mebli tego typu.

Meble kuchenne ze stali nierdzewnej na wymiar

W miejscach wymagających ponadprzeciętnej odporności na działanie kwasów i środków chemicznych, używanych w gastronomii, zaleca się stosowanie mebli, których stal nierdzewna została wykonana w standardzie AISI 304 (jest on oferowany za niewielką dopłatą). Aby praca personelu gastronomicznego była wygodna i bezpieczna, zajmujemy się produkcją mebli nierdzewnych na zamówienie. Każde zamówione przez Państwa meble ze stali nierdzewnej to gwarancja nie tylko indywidualnego dopasowania parametrów, ale również bezpieczeństwa podczas pracy. Można więc modyfikować szerokość, głębokość oraz wysokość wyrobu. Nasi konstruktorzy dbają o praktyczną stronę projektu, tak aby meble na wymiar spełniały nie tylko wszystkie konieczne normy związane z higieną czy bezpieczeństwem, ale były także funkcjonalne. Stoły do pracy posiadają blat wykonany z laminowanej płyty wodoodpornej. Meble ze stali o szerokości od 2000 mm posiadają dodatkową parę nóg, dla zapewnienia lepszej stabilizacji wyrobu. Nasze produkty są standardowo produkowane w około 10 dni. Oferujemy również innowacyjną usługę produkcji pojedynczych mebli w trybie EXPRESS. Usługa ta jest dostępna za dopłatą około 30% wartości standardowego produktu i jest wykonywana w terminie 3-4 dni roboczych. Nasze meble charakteryzują się nie tylko solidnością wykonania, ale również są objęte gwarancją.

W naszej ofercie znajdują się:

  • stoły do pracy,
  • meble do zmywalni,
  • szafy wolnostojące, regały nierdzewne, szafki wiszące, półki wiszące,
  • wózki gastronomiczne,
  • kosze,
  • nadstawki, podstawy,
  • okapy,
  • meble nietypowe

Produkowane przez nas nierdzewne meble ze stali gastronomiczne są przeznaczone do pracy i do magazynu, objęte są 12-miesięczną gwarancją, a te dedykowane do zmywalni posiadają 24-miesięczną gwarancję.