• Kategorie
  • Parametry
  • Stoły ze stali nierdzewnej

Aby prowadzić lokal gastronomiczny, należy posiadać odpowiednio wyposażone zaplecze, pozwalające personelowi na efektywną pracę. Rozmyślnie przygotowane stanowisko pracy może znacząco uprościć i skrócić każdą wykonywaną czynność. Nie bez powodu produkowane są specjalne meble dedykowane do lokali gastronomicznych. Wyposażenie domowe tutaj nie ma prawa się sprawdzić – meble takie okazałyby się niewygodne i szybko poniszczyły. Podstawą jest pod tym względem miejsce, na którym będziemy przygotowywać wszystkie potrawy serwowane gościom, czyli odpowiedni stół. Cóż nam z profesjonalnych narzędzi gastronomicznych, jeśli otoczenie, w jakim pracujemy, nie będzie nam pozwalało na ich praktyczne wykorzystanie? Przyjrzyjmy się stołom do kuchni restauracyjnej.

Stoły do kuchni restauracyjnej – jakie wybrać?

Najważniejszą sprawą przy wyborze stołów do restauracji jest to, aby były one wykonane z odpowiednich materiałów. Muszą być one przystosowane do kontaktu z jedzeniem, lecz jednocześnie być odporne na często stawiane na nich naczynia, krojenie i inne czynności wykonywane w kuchni, podczas których zwykły stół mógłby się niszczyć. Nie mogą wchodzić w reakcje chemiczne z żadnymi składnikami żywnościowymi, a także środkami czystości używanymi w restauracyjnej kuchni. Materiał, z jakiego jest wykonany stół, nie powinien też pozwalać na rozwój bakterii. W związku z wszystkimi tymi istotnymi kwestiami, o których wspomnieliśmy, idealnym wyborem będą stalowe stoły, które sprawdzą się w każdym biznesie gastronomicznym. Będzie to bezpieczny blat roboczy, pozwalający na wykonywanie wszystkich kuchennych czynności bez obaw o uszkodzenie mebla lub też jego wpływ na przygotowywane potrawy.

Indywidualne rozwiązania

Stoły ze stali nierdzewnej dostępne w naszej ofercie to doskonały wybór do każdego lokalu gastronomicznego. Spełniają one nie tylko wszystkie wymogi, jakie stawiane są przed meblami gastronomicznymi i posiadają cechy, jakie sprawiają, że są niezwykle praktyczne, ale też dają duże możliwości ich personalizacji i swobodnego dostosowania do własnych potrzeb. Dostępne są u nas stoły do kuchni restauracyjnej w różnych wersjach, które można dowolnie doposażyć i stworzyć z nich indywidualne konfiguracje. Oferujemy m.in. stalowe stoły centralne, przyścienne, jezdne oraz wiszące. Istnieje możliwość, aby dodać do nich zlew, półki lub też szafki. W ten sposób stworzysz indywidualną przestrzeń do swojej kuchni restauracyjnej i będziesz mógł pracować w niej tak, jak Ci jest wygodnie. Będziesz mógł cieszyć się profesjonalnym restauracyjnym zapleczem, dzięki któremu obsłużysz wszystkich klientów i przygotujesz najlepsze potrawy. 

Zobacz dostępne u nas stoły robocze ze stali nierdzewnej i stwórz swoją konfigurację przestrzeni roboczej w kuchni. Skorzystaj z setek produktów do profesjonalnej gastronomii. Wybierz rozwiązania sprawdzone, wysokiej jakości, funkcjonalne i odpowiadające potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Sprawdź więcej szczegółów oferty Gastroprofit. Zapraszamy.