• Kategorie
  • Parametry
  • Pasty do podgrzewaczy

Podgrzewanie dań z wygodnym podgrzewaczem stołowym

W wyposażeniu praktycznie każdej firmy cateringowej, wielu restauracji, a także w prywatnych domach znaleźć można podgrzewacze stołowe. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala podać danie gościom i przez cały czas podgrzewać je bezpośrednio w naczyniu. Dzięki temu w domu unikamy sytuacji, w której potrawa jest już zimna, gdy chcemy sięgnąć po dokładkę, w gastronomii natomiast rozwiązujemy problem utrzymania potrawy w odpowiedniej do wydania temperaturze w bufetach, czy też, gdy dania serwowane są w półmiskach na stoły, a goście nakładają je sobie samodzielnie. W zależności od tego, jaki podgrzewacz wybierzesz, będziesz potrzebować również odpowiedniego do niego paliwa, które będzie go ogrzewać. Podgrzewacz sam w sobie jest po prostu naczyniem o odpowiedniej konstrukcji i nie ogrzeje żadnego dania – potrzebujesz jeszcze napędu, który wytworzy ciepło. Poszukujesz paliwa do podgrzewaczy gastronomicznych? Zapoznaj się z ofertą Gastroprofit.

Paliwo do podgrzewaczy

Oferujemy różne rodzaje paliwa do naczyń podgrzewających dania – np. żele i pasty do podgrzewaczy. Bez problemu odnajdziesz taki produkt, jakiego potrzebujesz do posiadanego rodzaju podgrzewacza. Jest to wyposażenie polecane nie tylko domowym kucharzom, ale tez profesjonalnym restauracjom i firmom cateringowym, gdzie zachodzi potrzeba obsługi dużej liczby gości. Wygodnym rozwiązaniem są np. pasty do podgrzewaczy z naturalnego alkoholu etylowego. Czas ich pracy wynosi nawet kilka godzin, w związku z czym sprawdzą się one nawet podczas obiadów i innych posiłków wydawanych w hotelach, czy zakładach żywienia zbiorowego. Są one nietoksyczne, bezzapachowe i w pełni ekologiczne. Płomień z nich nie przypali ponadto naczynia, ani też znajdującego się w nim dania. W zależności od swoich potrzeb możesz również sięgnąć po żele do podgrzewaczy w odpowiadających Ci opakowaniach. Dostępne są one zarówno w puszkach z knotem do spalania, jak i w większych wiaderkach oraz butelkach. Możesz wybrać nawet kilkukilogramowe opakowania bądź komplety kilkudziesięciu puszek, dzięki czemu wyposażysz się na dłuższy czas pracy Twojego bufetu lub restauracji. Za rozwiązania te odpowiadają takie renomowane firmy gastronomiczne, jak Hendi, czy Stalgast. Produkty te pozwolą Ci wygodnie przez cały czas korzystać nawet z dużej liczby podgrzewaczy w profesjonalnym lokalu gastronomicznym lub innej firmie zajmującej się żywieniem gości. Potrawy będą zawsze w odpowiedniej temperaturze gotowe do wydania i nałożenia sobie na talerz. Nawet wielokrotne sięganie po dokładkę dania nie musi oznaczać konieczności kolejnego podgrzewania go lub jedzenia zimnej potrawy!

Wygodne podgrzewanie potraw w Twoim lokalu

Zobacz oferowane przez nas paliwa do podgrzewaczy takie, jak żele i pasty do podgrzewaczy renomowanych firm, które pozwoli Ci być zawsze gotowym, aby obsłużyć dużą liczbę gości i zapewnić im dostęp do ciepłych, aromatycznych potraw. Zadbaj o to, aby Twoi goście byli zawsze zadowoleni z obsługi i nie pozwól, aby o negatywnej opinii zadecydowało zbyt zimne, długo oczekujące na gościa danie!