WhatsApp
Odbierz 5% rabatu na marki: AMITEK | EKA | ELOMA | GGF | HENDI | PRISMAFOOD | RESTO QUALITY | ROBOT COUPE | STALGAST przy zakupach od 300 PLN. 🎁 Wpisz w koszyku APR26

Urządzenia do kolorowych napojów

Liczba produktów: 36

Granitory to urządzenia do przygotowywania orzeźwiających napojów mrożonych - idealne do barów, kawiarni, cukierni, lodziarni czy sezonowych punktów gastronomicznych. W ofercie Gastroprofit.pl znajdziesz szeroki wybór modeli dopasowanych do różnych potrzeb.

Zastosowano sortowanie: Najpopularniejsze.
Dystrybutor Do Napojów Schładzany 1x12l Santos 34-1
Dystrybutor Do Napojów Schładzany 2x12l Santos 34-2
Cena promocyjna: 7378.00 Cena: 7378.00
Cena promocyjna: 7378.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 7926.71, 7926.71
Granitor do kolorowych napojów sorbetów shake 12 L czarny Resto Quality SLUSH12.B
Promocja
Granitor do kolorowych napojów 2x15l AP Polska Kiecoń AP2
Granitor do kolorowych napojów 3x15l AP Polska Kiecoń AP3
Granitor do mrożonych napojów 15l, pojedynczy
Granitor do mrożonych napojów 3x15l, potrójny
Granitor do napojów lodowych 2x15l, podwójny

Dlaczego warto wybrać granitor do lokalu gastronomicznego?

W kategorii granitory oferujemy wysokiej jakości urządzenia gastronomiczne, które pozwalają na szybkie i efektywne przygotowanie granity, sorbetów czy mrożonych soków. Dostępne u nas modele różnią się pojemnością, liczbą zbiorników i designem, dzięki czemu z łatwością dopasujesz sprzęt do wielkości lokalu i stylu wnętrza. Oferujemy granitory jedno-, dwu- i trzykomorowe renomowanych producentów, takich jak Hendi, Bartscher czy Ugolini.

Granitory z naszej oferty charakteryzują się solidną konstrukcją, intuicyjną obsługą oraz efektywnym systemem chłodzenia, który gwarantuje stałą konsystencję napoju nawet w godzinach szczytu. Sprawdzą się zarówno w punktach z dużym ruchem klientów, jak i w mniejszych lokalach serwujących napoje na wynos. To także świetny sposób na rozszerzenie letniego menu o atrakcyjne, kolorowe napoje, które przyciągają wzrok i skutecznie gaszą pragnienie.

FAQ:

Jaką pojemność granitora wybrać?
Jeśli planujesz dużą sprzedaż – postaw na model z większymi zbiornikami (np. 2 x 12 litrów). Do mniejszych punktów gastronomicznych wystarczy granitor jednokomorowy o pojemności 6–10 litrów.

Czy granitor nadaje się tylko do granity?
Nie! Granitor sprawdzi się także do przygotowywania sorbetów, mrożonych soków, drinków na zimno czy nawet kawy mrożonej.

Jak dbać o czystość granitora?
Każde urządzenie warto czyścić regularnie – najlepiej codziennie po zakończeniu pracy. Wiele modeli oferuje funkcję automatycznego czyszczenia, co znacznie ułatwia konserwację.