Dlaczego gastroprofit.pl?

wygodne płatności


szybka wysyłka

WhatsApp
  • Wyposażenie kuchni gastronomicznej

Do podstawowych akcesoriów takich jak noże, deski do krojenia, poprzez naczynia, garnki, patelnie, rondle i inne sprzęty, bez których podstawowa praca w profesjonalnej kuchni byłaby niemożliwa. Kolejną grupę wyposażenia kuchni w gastronomii stanowią urządzenia wspomagające pracę personelu. Możemy je podzielić na urządzenia ręczne, takie jak szatkownice do warzyw, tarki, krajalnice do ziemniaków i pomidorów oraz na urządzenia elektryczne, które stanowią bardzo szeroką grupę wyposażenia kuchni gastronomicznej.

Podstawowe wyposażenie kuchni

Do podstawowych urządzeń elektrycznych składających się na niezbędne wyposażenie obiektu gastronomicznego zaliczamy miksery ręczne, miksery planetarne, mieszalniki do ciast ciężkich, obieraczki do ziemniaków, wilki do mięsa, szatkownice elektryczne do warzyw, frytownice oraz wiele innych urządzeń, dzięki którym praca w profesjonalnej kuchni staje się łatwiejsza, szybsza i bardziej wydajna.

Sprzęt ciężki w wyposażeniu

Końcową grupę urządzeń niezbędnych do wyposażenia kuchni w restauracji stanowi tak zwany sprzęt ciężki, do którego zaliczamy przede wszystkim kuchnie gazowe i elektryczne z piekarnikiem lub na podstawie otwartej, piece konwekcyjno-parowe, które są sercem każdej profesjonalnej kuchni gastronomicznej, patelnie uchylne o dużej wydajności oraz sprzęt, który pomoże w sprzątaniu bałaganu powstającego w miejscach gdzie praca jest intensywna, czyli zmywarki gastronomiczne do szkła, naczyń oraz garnków i tac.

Meble gastronomiczne

W każdej profesjonalnej kuchni niezbędnym wyposażeniem są meble gastronomiczne nierdzewne. W naszej ofercie znajdą Państwo meble nierdzewne wykonane z atestowanej stali, posiadające deklarację zgodności, dzięki której są one dopuszczone do kontaktu z żywnością. Zaplecze profesjonalnej kuchni musi być wyposażone w meble gastronomiczne, które porządkują i upraszczają pracę personelu, a także sprawiają, że praca jest bardziej wydajna. Dzięki współpracy z jednym z największych producentów mebli ze stali nierdzewnej w Polsce, możemy wykonać dla Państwa meble nierdzewne w dowolnym wymiarze, dostosowując je do nawet najbardziej nietypowych wymagań oraz parametrów lokalu.

 W ofercie sklepu internetowego GastroProfit.pl znajdą Państwo meble gastronomiczne takie jak stoły do pracy, meble do zmywalni gastronomicznej, szafy magazynowe ze stali nierdzewnej, szafy przelotowe, szafki wiszące, półki 1-poziomowe, półki 2-poziomowe, półki nierdzewne 3-poziomowe, a także regały magazynowe i regały ociekowe, nadstawki na stoły gastronomiczne oraz wiele innych wyrobów, które produkujemy na indywidualne zamówienie klientów. Nasze meble gastronomiczne wykonujemy z atestowanej stali nierdzewnej AISI 430 lub AISI 304 w przypadku komór zlewów mebli przeznaczonych do zmywalni. Istnieje również możliwość wykonania całego mebla ze stali nierdzewnej o podwyższonej odporności na korozję AISI 304. Meble nierdzewne do gastronomii z oferty GastroProfit.pl posiadają 12-miesięczną gwarancję, a w przypadku mebli przeznaczonych do zmywalni gastronomicznej, standardowa gwarancja wynosi 24 miesiące.

Najwyższa jakość

 Nasze stoły nierdzewne wykonujemy na dowolny wymiar A (szerokość) oraz wymiar B (głębokość). Standardowa wysokość stołów nierdzewnych do gastronomii to 850 mm. Dzięki regulowanym stopkom w zakresie +/- 15 mm, istnieje możliwość wypoziomowania mebli na dowolnej powierzchni. Nowością w ofercie mebli gastronomicznych w GastroProfit.pl są meble nierdzewne wiszące. To nowatorskie rozwiązanie zapewnia znaczą oszczędność miejsca w lokalach o małej powierzchni, a także możliwość dopasowania wysokości wyrobu do wzrostu osoby pracującej na danym stanowisku. Dzięki zawieszeniu stołu na ścianie, istnieje możliwość zagospodarowania przestrzeni poniżej mebla.

Większość mebli wykonujemy w wersji spawanej, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość, stabilność oraz wytrzymałość wyrobów, sięgającą standardowo nawet 70 kg na metr kwadratowy półki. Na życzenie wykonujemy również meble nierdzewne w wersji skręcanej, które sprawdzają się idealnie w lokalach, w których nie ma możliwości wniesienia dużych mebli spawanych. Są one również zdecydowanie tańsze w transporcie, dzięki płaskiemu opakowaniu. Wszystkie śruby potrzebne do montażu mebli gastronomicznych skręcanych są dołączone do zestawu.

Szeroki wybór mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej, wykonanych zgodnie z wymaganiami sanepidu, znajdą Państwo w ofercie GastroProfit.pl oraz Meble-Gastro.pl. Nasi doradcy pomogą dopasować odpowiednie meble gastronomiczne do Państwa zapotrzebowania. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania, szybką realizację zleceń, indywidualne podeście do każdego klienta, tani i bezpieczny transport oraz bardzo atrakcyjne ceny.

Doświadczenie w wyposażeniu kuchni gastronomicznych

Dzięki dużemu doświadczeniu, nasi doradcy pomogą Państwu dobrać odpowiednie wyposażenie kuchni gastronomicznej, uwzględniając przy tym specyfikę lokalu oraz preferencje inwestora. Staramy się doradzić sprzęt, który charakteryzuje się optymalnym stosunkiem ceny do jakości oraz ma dobre zaplecze serwisowe w Polsce, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że kluczową kwestią w gastronomii jest pewność, że sprzęt nie zawiedzie, a dzięki temu zagwarantują Państwo swoim gościom najlepszą jakość i powtarzalność potraw. Już na etapie pierwszego kontaktu, staramy się zebrać maksymalnie dużo informacji dotyczących zapotrzebowania na wyposażenie kuchni gastronomicznej, uwzględniając przy ofercie kwestię ekologii, którą rozumiemy między innymi poprzez minimalizowanie zużycia energii, co przekłada się w wymierny sposób na oszczędności związane z eksploatacją. Nie bez znaczenia pozostaje również wygoda personelu gastronomicznego, ponieważ nikt nie chce pracować na wyposażeniu kuchni gastronomicznej, które jest niepraktyczne i trudne w obsłudze.