Dlaczego gastroprofit.pl?

wygodne płatności


szybka wysyłka

WhatsApp
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Wytwornice lodu

Dostępność Mała ilość
6593.00
6593.00
szt. Do schowka
Przewidywana wysyłka 14 dni
Dostępność Mała ilość
6337.00
6337.00
szt. Do schowka
Kostkarka do lodu z serii C: Stożek pusty przy pomocy pompy cyrkulacyjnej. Możliwość wyprodukowania do 50 kg lodu w kostkach w ciągu 24 godzin – absolutnie be...
Przewidywana wysyłka 3 dni
Dostępność Wysyłka z Niemiec (dostawa 3-5 dni)
4808.81
4808.81
szt. Do schowka
Kostkarka do lodu z serii C: Stożek pusty przy pomocy pompy cyrkulacyjnej. Możliwość wyprodukowania do 25 kg lodu w kostkach w ciągu 24 godzin – absolutnie be...
Przewidywana wysyłka 3 dni
Dostępność Wysyłka z Niemiec (dostawa 3-5 dni)
3384.96
3384.96
szt. Do schowka

Wytwarzanie dużych ilości lodu w lokalach gastronomicznych

Wiele firm związanych z różnymi gałęziami produkcji oraz sprzedaży żywności mierzy się z problemem właściwego chłodzenia produktów, aby zachować ich walory odżywcze i smakowe. Jednym ze sposobów zachowania odpowiedniej temperatury otoczenia dla produktów spożywczych jest wykorzystanie lodu w postaci kostek lub łusek. To metoda, którą wykorzystujemy także w domach, np. chłodząc napoje. W domowych warunkach uzyskanie kilku kostek lodu do kilku szklanek napoju nie jest zbyt dużym problemem i wystarczy nam do tego domowy zamrażalnik. Kłopot pojawia się dopiero wraz ze wzrostem skali, na jaką potrzebujemy naszych kostek lodu. Skala ta może być naprawdę bardzo duża w miejscach takich, jak bary, restauracje, czy zakłady przetwórcze, gdzie może zachodzić konieczność wytwarzania lodu w dużych ilościach nawet podczas każdej godziny pracy. Ręczne metody, foremki do kostek i inne, podobne rozwiązania, które znamy z domów, w tym wypadku z pewnością nie pomogą. Czas sięgnąć zatem po urządzenia do profesjonalnej gastronomii, które pozwolą Ci na wytwarzanie odpowiadających Twoim potrzebom ilości lodu. Urządzeniami tymi są wytwornice lodu, a znajdziesz je w ofercie sklepu internetowego Gastroprofit.

Profesjonalne wytwornice lodu

Wytwornice lodu to urządzenia, które pozwolą Ci uzyskać potrzebne Ci podczas codziennej pracy ilości lodu do chłodzenia potraw, składników spożywczych, czy też napojów. To propozycja idealna do takich miejsc, jak bary, restauracje, sklepy, hotele, czy zakłady przemysłowe. Zyskasz dzięki nim lód, którym schłodzisz chociażby ryby, świeże owoce, czy napoje gazowane. Możesz wybrać urządzenie, które spełni Twoje oczekiwania, ponieważ mamy w ofercie sprzęty różnego typu. Dostępne są wytwornice kostek lodu, a także wytwornice lodu łuskowego. Wybierzesz dzięki temu sprzęt wytwarzający lód w odpowiadającej Ci wielkości oraz formie. Oferujemy modele o różnej wydajności oraz pojemności – te najwydajniejsze są w stanie wytworzyć nawet ponad 200 kg lodu w ciągu 24 godzin pracy. Znajdziesz u nas ponadto pojemniki na zapas lodu współpracujące z wytwornicami lodu oraz łuskarkami. Pozwolą Ci one na przechowywanie zapasu lodu wytwarzanego przez te urządzenia. To rozwiązanie sprawi, że będziesz zawsze przygotowany, a lód będzie zawsze do dyspozycji w Twoim lokalu. Unikniesz też sytuacji, w której musiałbyś pozbyć się wytworzonego zapasu z powodu braku możliwości jego przechowywania. Wytwornice lodu z naszej ofert będą dla Ciebie niezawodną pomocą, na którą będziesz mógł liczyć w każdej chwili, dzięki temu, że są to produkty renomowanego i cenionego przez odbiorców z branży gastronomicznej i spożywczej producenta – Hendi.

Bądź zawsze gotowy, aby schłodzić napoje dla klientów, czy też przechowywać i jednocześnie elegancko prezentować dania i używane składniki na kostkach lodu. Kostek lub lodu w formie łusek nie zabraknie nigdy w Twoim lokalu, jeśli zdecydujesz się wybrać wytwornice lodu z oferty sklepu internetowego Gastroprofit – zachęcamy do zakupów.