Dlaczego gastroprofit.pl?

wygodne płatności


szybka wysyłka

WhatsApp
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Podstawy pod zmywarki gastronomiczne

Wysokiej jakości podstawa pod zmywarkę gastronomiczną, wykonana ze stali nierdzewnej AISI 430 (możliwość AISI 304) Prezentowany model charakteryzuje się doskon...
Przewidywana wysyłka 10 dni
Dostępność Na zamówienie
1031.45 -32% 700.00
1031.45 -32% 700.00
szt. Do schowka

Bardzo często zapominamy o tym, jak duże znaczenie dla naszej pracy mogą mieć niewielkie elementy wyposażenia w danym pomieszczeniu. Bagatelizujemy je i doceniamy dopiero wówczas, gdy z jakiegoś powodu nie mamy do nich dostępu. Z pewnością wyposażeniem takim są podstawy do stołów ze stali nierdzewnej stosowane w profesjonalnych kuchniach barowych i restauracyjnych. Czym właściwie są w ogóle takie akcesoria? Zapewne znacie problem, gdy korzystając z danego urządzenia, macie do niego utrudniony dostęp ze względu na niezbyt praktyczną wysokość, na której się ono znajduje lub brak wystarczającego miejsca do pracy wokół danego sprzętu. Może to dotyczyć np. kuchenek mikrofalowych, czy pieców. Inna sprawa to też fakt, że szczególnie w kuchni mało jest powierzchni, na które możecie postawić np. rozgrzany garnek, co również jest często problemem utrudniającym pracę. Podstawy ze stali nierdzewnej pod garnek okazują się bardzo potrzebne również tam, gdzie często korzysta się z garnków i innych naczyń kuchennych dużych rozmiarów – np. w stołówkach, kantynach itp. Przygotowuje się tam jednocześnie duże ilości każdej potrawy, a ich nałożenie na talerze wymaga zestawienia bardzo dużego, ciężkiego i gorącego garnka z palnika, do czego potrzebna jest przystosowana do tego powierzchnia. To właśnie w celu zwalczenia tego typu problemów stosuje się w kuchniach stalowe podstawy nierdzewne.

Praktyczne stalowe podstawy nierdzewne również dla Twojej kuchni

Teraz również w Twoim lokalu będzie można korzystać ze wszystkich urządzeń w sposób praktyczny dzięki podstawom do stołów ze stali nierdzewnej. W naszej ofercie dostępne są podstawy pod kloce masarskie, zmywarki, piece, czy też garnki. O jakość oferowanych w naszym sklepie produktów dbają najlepsi producenci akcesoriów z branży gastronomicznej, jak np. Polgast, Stalgast oraz Hendi. Są to wyroby tworzone z materiałów spełniających najbardziej restrykcyjne normy i posiadających wszystkie atesty wymagane do bezpiecznego kontaktu z żywnością. Są też odporne na uszkodzenia mechaniczne, na jakie narażone są wszystkie urządzenia i akcesoria kuchenne, przy pomocy których wykonuje się codzienną pracę w kuchni w lokalu. Podstawy ze stali nierdzewnej, które oferujemy, dostępne są w różnych rozmiarach, a także istnieje możliwość wykonania ich na zamówienie, dlatego też bez problemu odnajdziesz akcesoria z tej kategorii, które będą pasować do kuchni Twojego lokalu i ułatwią Ci codzienne prace w niej.

Profesjonalne wyposażenie dla Twojego lokalu

Tworząc naszą ofertę, współpracujemy z najlepszymi producentami i dostosowujemy się do Twoich potrzeb, abyś zawsze mógł otrzymać produkt praktyczny i odpowiadający Twoim wymaganiom. Dzięki produktom takim, jak podstawy ze stali nierdzewnej praca w kuchni w Twoim lokalu gastronomicznym ma być szybsza, wygodniejsza i przyjemniejsza. Sprawdź dostępne u nas produkty i odmień z nami swoją kuchnię w barze, restauracji lub innym lokalu, gdzie serwujesz gościom posiłki. Zachęcamy do zakupów – oferujemy najlepsze wyposażenie w najlepszych cenach.