• Kategorie
  • Parametry
  • Piece gastronomiczne

Piece do gastronomii

Centrum pracy w każdej kuchni, czy to profesjonalnej, czy też domowej, oprócz samej kuchenki, jest piec. To w piecu przygotowujemy aromatyczne mięsne potrawy, frytki lub też pyszne słodkie ciasta. Jeśli potrzebujemy takiego urządzenia nawet w domowej kuchni, tym bardziej potrzebne jest ono w kuchni gastronomicznej. Logicznym jest jednak, że z pewnością w lokalach gastronomicznych używa się nieco innego rodzaju pieców niż te, z którymi mamy do czynienia na co dzień w naszych domach. Musi być to sprzęt wydajniejszy i umożliwiający znacznie bardziej skomplikowane prace niż tylko podstawowe pieczenie. Jeśli chcesz wyposażyć kuchnię swojego lokalu gastronomicznego w profesjonalne piece do gastronomii, to zachęcamy do zapoznawania się ze szczegółami oferty naszego sklepu internetowego.

Piece piekarniczo-cukiernicze, piece konwekcyjne

Najczęściej stosowane w profesjonalnych kuchniach duże oraz małe piece konwekcyjne i konwekcyjno-parowe umożliwiają skuteczną, wydajną pracę w kuchni obsługującej nawet dziesiątki gości jednocześnie. Profesjonalny piec umożliwi przygotowywanie wielu potraw jednocześnie, eliminując potrzebę korzystania z wielu innych urządzeń kuchennych. Piece do gastronomii dają możliwość nie tylko pieczenia, ale też blanszowania, gotowania, suszenia, pasteryzowania, czy też rozmrażania. Sprzęt taki może być prawdziwym centrum Twojej kuchni gastronomicznej, w którym powstawać będzie znacząca część oferowanych przez Twój lokal dań. Ponadto oferujemy specjalne piece piekarniczo-cukiernicze, w których powstanie świeże pieczywo lub słodkie bułeczki. Wszystkie dostępne u nas piece gastronomiczne są urządzeniami o zróżnicowanych możliwościach. Te największe i przystosowane do najbardziej intensywnej pracy to urządzenia o dużych wymiarach i osiągające wagę nawet kilkuset kilogramów. Wszystkie nasze produkty wykonane są ze stali nierdzewnej oraz innych materiałów, gwarantujących solidność oraz dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i atesty. Poszczególne programy i funkcje pieców pozwalają na precyzyjne ustawienie parametrów w taki sposób, aby można było pozostawić piec z przygotowującą się potrawą bez opieki. Dzięki tak dużej różnorodności dostępnych produktów, odpowiedni sprzęt znajdzie u nas zarówno doświadczony profesjonalista, jak i osoba kupująca swój pierwszy piec gastronomiczny. 

Kup piec do swojego lokalu gastronomicznego

Z naszej oferty możesz skorzystać niezależnie od tego, czy potrzebujesz małego pieca konwekcyjnego, czy też profesjonalnego pieca piekarniczo-cukierniczego. Posiadamy piece gastronomiczne o różnorodnej charakterystyce – z pewnością znajdziesz model, który spełni Twoje oczekiwania i zaspokoi potrzeby kuchni w Twoim lokalu gastronomicznym. Zapoznaj się ze szczegółami dostępnych u nas produktów i zaopatrz swoją kuchnię w profesjonalny piec. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub interesującej Cię informacji nie ma w opisie danego produktu, prosimy o kontakt, a chętnie wytłumaczymy Ci wszystko i przybliżymy produkt przed dokonaniem zakupu.