• Kategorie
  • Parametry
  • Urządzenia do pizzy

Pizza – jedno z najpopularniejszych dań świata

Pizza jest jednym z klasycznych dań kuchni włoskiej, które zna praktycznie każdy. Stała się ona też jedną z najpopularniejszych potraw na całym świecie i obecnie trudno znaleźć osobę, która nigdy w życiu nie próbowałaby pizzy. W ślad za tym trendem przez cały czas nie słabnie również popularność lokali serwujących pizzę, czyli pizzerii. Każdy z nas może przygotować w swoim domu własną wersję tego dania, lecz bez profesjonalnych narzędzi nie będzie to oryginalna, włoska pizza, czyli coś, czym w zamierzeniu powinno być to danie. Przygotowanie zgodnej z najlepszymi standardami pizzy nie jest wbrew pozorom takie proste, jak mogłoby się wydawać i nie ogranicza się jedynie do przygotowania właściwego ciasta i obłożenia go pożądanymi dodatkami. Nie ma wątpliwości, że bez odpowiedniej wiedzy oraz wyposażenia, nie przygotujesz takiej pizzy, jaką możemy skosztować we włoskich lokalach, czyli w ojczyźnie tego dania. Jeśli chcesz serwować pizzę w swoim lokalu, to zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, jakie maszyny do pizzy powinieneś wybrać.

Wybierz najlepszy sprzęt do pizzerii

Podstawowym urządzeniem do robienia pizzy, obecnym w każdej pizzerii, jest piec do pizzy. W naszej ofercie dostępne są piece jedno- i dwukomorowe na prąd lub gaz. Dostępnych jest u nas też wiele rozmiarów urządzeń, dzięki czemu dopasujesz je do możliwości przestrzennych swojego lokalu. Jest to podstawa w zakresie sprzętu do pizzerii, lecz oczywiście nie jest to wszystko, co powinien posiadać lokal serwujący pizzę. Przydatnym wyposażeniem takich miejsc są również miksery spiralne, pozwalające odpowiednio spulchnić ciasto, co byłoby praktycznie niemożliwe do uzyskania przy ręcznym wyrabianiu ciasta. Stół chłodniczy da odpowiednie warunki do odpoczynku ciasta przed jego zastosowaniem na pizzę. Samo rozwałkowanie ciasta na pizzę nie jest czynnością prostą, dlatego również tutaj można sięgnąć po pomoc przeznaczonego do tego urządzenia, czyli wałkownicy do ciasta. Ser na pizzę przygotujesz z użyciem szatkownicy do sera, a gotową pizzę sprzedawaną na kawałki wyeksponujesz w specjalnej witrynie grzewczej do pizzy. To tylko część z maszyn do pizzy, po jakie powinieneś sięgnąć nie tylko, gdy chcesz podawać pizzę wysokiej jakości, ale też, aby ułatwić sobie codzienną pracę w swojej pizzerii. Wybór jest zatem, jak widać, bardzo różnorodny. Poza urządzeniami w stu procentach niezbędnymi, możesz wybrać również te mniej oczywiste, które przydadzą się do uproszczenia niektórych czynności związanych z przygotowywaniem pizzy, a które dostosujesz do swoich indywidualnych potrzeb i możliwości swojego lokalu.

Urządzenia do robienia pizzy od Gastroprofit

Oferujemy maszyny do pizzy, jakie z powodzeniem mogą działać w każdej pizzerii i innym lokalu oferującym ten wyjątkowy, włoski przysmak. Zobacz, jak wygodnie i profesjonalnie przygotowywać pizzę dzięki specjalnie stworzonym do tego urządzeniom. Zapraszamy do zapoznawania się ze szczegółami naszej oferty. Gastroprofit wyposaży każdy lokal gastronomiczny – również Twoją pizzerię!