• Kategorie
  • Parametry
  • Naboje CO2

Jak przygotować wodę sodową?

Woda sodowa wielu z nas kojarzy się z zamierzchłymi już czasami PRL-u i wózkami z saturatorami. Jest ona jednak niczym innym, jak wodą gazowaną, którą przecież bardzo często pijemy na co dzień. Znaną od wielu lat wodę sodową uzyskuje się, nasycając zwykłą wodę dwutlenkiem węgla. Nie musisz sięgać po wodę sodową, czy też wodę gazowaną, jeśli preferujesz tę nazwę, ze sklepu. Można przygotować ją samodzielnie, nawet w domowych warunkach. Potrzebujesz do tego jedynie syfonu i nabojów z dwutlenkiem węgla. Obsługa tego typu urządzeń jest naprawdę łatwa i można je wykorzystać w każdym miejscu, zarówno w prywatnym domu, jak też w restauracji. Nabojów CO2 do wody sodowej, a także syfonu nie powinno zabraknąć w żadnym barze – woda sodowa ma niezwykłe właściwości orzeźwiające, a przygotowana samodzielnie będzie smakować jeszcze lepiej niż ta ze sklepu. Wbrew pozorom i przekonaniu niektórych z klientów, naboje do syfonu nie są reliktem przeszłości, lecz wyposażeniem chętnie wykorzystywanym w profesjonalnej gastronomii.

Jakie naboje CO2 do syfonu wybrać?

Oferujemy wysokiej jakości naboje CO2 do wody sodowej. Dzięki nim możliwe będzie szybkie, wygodne przygotowane smacznej wody sodowej, która ugasi pragnienie domowników lub gości w Twoim lokalu. Oferujemy naboje CO2 pasujące do różnych typów syfonów. Są one wyrobami znanych, popularnych firm produkujących sprzęt gastronomiczny, których nazwy możesz kojarzyć również z innych części naszej oferty. Są wśród nich m.in. takie marki, jak Hendi oraz Kayser. Wykonuje się je, ważąc w sposób elektroniczny indywidualnie każdy z nabojów, dzięki czemu masz pewność, że jest w nim dokładnie taka ilość dwutlenku węgla, jaką deklaruje producent. Wybierając produkty z naszej oferty, nie musisz martwić się zatem o to, jak przygotować wodę sodową o wyjątkowym smaku, jaka urzeknie wszystkich, którzy ją spróbują, niezależnie, czy zamierzasz przygotowywać ją jedynie dla swoich bliskich, czy też na większą skalę, dla klientów Twojego lokalu gastronomicznego.

Wybierz ofertę z najlepszym wyposażeniem do baru lub restauracji

W naszym sklepie internetowym znajdziesz profesjonalne wyposażenie, z którym przygotujesz swoją restaurację do codziennego przyjmowania gości pod każdym względem. Z naszymi produktami będziesz mógł zaoferować im również pyszną, przywołującą wspomnienia dawnych lat oraz dającą niesamowite orzeźwienie w chłodne dni wodę sodową. Wszystko, czego potrzebujesz, to jedynie syfon oraz praktyczne naboje do syfonu. Nasze artykuły polecane są zarówno przez właścicieli lokali gastronomicznych, restauracji, czy hoteli, a także klientów indywidualnych, pragnących uzupełnić wyposażenie swojej kuchni o praktyczny, profesjonalny sprzęt. Zapewniamy nieustanny dostęp do najlepszej jakości produktów, które możemy polecić każdemu klientowi. Wyróżniamy się zarówno kompleksowością naszej oferty, jak też atrakcyjnymi cenami. Warto wybrać nasz sklep – sprawdź dostępne u nas produkty i przekonaj się o tym sam w swoim lokalu gastronomicznym lub domowej kuchni!