• Kategorie
  • Parametry
  • Pojemniki GN

W tej kategorii oferujemy Państwu szeroki asortyment wysokiej jakości pojemników GN, które są niezwykle przydatne w każdym punkcie gastronomicznym. Wszystkie dostępne produkty spełniają normy gastronomiczne i mogą być używane do przechowywania każdego rodzaju żywności. Skrót GN oznacza “gastro norm”, czyli fakt, że pojemniki spełniają normy wymiarów dostosowane do lad chłodniczych i innych urządzeń w uniwersalnej gastronomii. 

Jakie stalowe pojemniki do kuchni znajdują się w naszej ofercie? 

Znajdują się tutaj pojemniki w wielu kształtach, których zastosowanie jest bardzo szerokie. Są to m.in:

  • Pojemniki płaskie dostosowane do użytku zarówno w warunkach pokojowych jak też w piekarnikach i piecach konwekcyjno - parowych oraz podgrzewaczach
  • Podłużne i głębokie pojemniki, które są idealne do przechowywania żywności w chłodziarkach oraz szafkach kuchennych
  • Wielokształtne pojemniki umożliwiające przechowywanie zarówno warzywa, sosy i inne dodatki podczas tworzenia dań serwisowych

W ofercie znajdą Państwo pojemniki ze stali nierdzewnej, poliwęglany oraz polipropylenu. Materiały są odporne na uszkodzenia oraz trwałe. 

Na co zwrócić uwagę wyposażając profesjonalna kuchnię w stalowe pojemniki gastronomiczne? 

W zależności od naszego budżetu wyposażmy kuchnię w wystarczającą ilość pojemników, które zapewnią bezpieczne i wygodne przechowywanie produktów spożywczych. Pojemniki sprawdzą się podczas przechowywania półproduktów takich jak posiekane warzywa, farsze, sosy i inne produkty żywnościowe. Duże pojemniki wykonane ze stali nierdzewnej są idealna jako nastawki do podgrzewaczy podczas bankietów i innych poczęstunków w formie szwedzkiego stołu. Pojemniki z polipropylenu są idealne do przechowywania jedzenia w urządzeniach chłodniczych. W zależności od rodzaju gastronomii, którą prowadzimy warto wyposażyć nasz lokal w pojemniki, które są odpowiednie do wielu urządzeń oraz posłużą jako wysokiej jakości naczynia do przechowywania półproduktów. 

Jak dobrać wymiary kuchennych pojemników stalowych?

Ważne aby pamiętać, że pojemniki przeznaczone do witryn chłodniczych nie muszą być odpowiednie do witryn grzewczych i na odwrót. Przed zakupem przeanalizujmy zatem jaki kształt i wymiar produktu jest idealny do naszej działalności. Dopasujmy pojemniki do naszych sprzętów aby były jak najbardziej kompatybilne z piekarnikami, piecami, witrynami grzewczymi oraz chłodniczymi i lodówkami. Do przechowywania upieczonych kawałków mięsa warto wybrać pojemniki prostokątne i płaskie. Przy przechowywaniu bigosów, sosów, makaronów, gulaszy - warto wybrać pojemniki o większej głębokości.

Czym charakteryzują się pojemniki GN w naszym sklepie? 

Oferujemy rozwiązania na miarę każdego punktu gastronomicznego. Pojemniki prezentują wysoka jakość i z pewnością są odporne na wiele uszkodzeń. W ofercie znajduje się niezliczona ilość rozmiarów i kształtów tych akcesoriów. W celu skompletowania zestawów zapewniamy także kompatybilne pokrywki. 

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego profesjonalnego sklepu!