Dlaczego gastroprofit.pl?

wygodne płatności


szybka wysyłka

WhatsApp
  • Sklep stacjonarny dla gastronomii

Sklep stacjonarny z wyposażeniem gastronomicznym w Krakowie.

Dzięki dogodnej lokalizacji hurtownia gastronomiczna GASTROPROFIT to popularne miejsce zakupów dla osób związanych z branżą gastronomiczną oraz pasjonatów gotowania. Sklep mieści się w Krakowie w dzielnicy Prądnik Biały przy ulicy Wincentego Danka 8/LU14. Hurtownia gastronomiczna GASTROPROFIT zlokalizowana jest w odległości 5 km od ścisłego centrum miasta, 3 km od Ronda Ofiar Katynia (Ikea, Makro, Galeria Bronowice), 10 km od Placu Centralnego w Nowej Hucie.

Jak dojechać?

Zobacz dojazd do GASTROPROFIT.

Widok z zewnątrz GASTROPROFIT

Widok z zewnątrz GASTROPROFIT dojście

Parking GASTROPROFIT

Szeroki asortyment sprzętu gastronomicznego dostępny w Krakowie

W naszej hurtowni gastronomicznej znajdą Państwo sprzęt wiodących marek dostępnych na polskim rynku. Sklep GASTROPROFIT specjalizuje się w kompleksowym wyposażeniu obiektów gastronomicznych. Nasza oferta obejmuje urządzenia i akcesoria marek takich jak Stalgast, Hendi, RM Gastro, Bartscher, Yato, Polgast, Retigo, Revolution i innych. Produktujemy meble ze stali nierdzewnej dla gastronomii, wykonujemy projekty technologiczne oraz serwisujemy sprzęt gastronomiczny większości marek. Posiadamy dział części zamiennych do urządzeń gastronomicznych.

GASTROPROFIT zdjęcie towaru

GASTROPROFIT zdjęcie towaru 2

GASTROPROFIT to doświadczenie w branży gastronomicznej

Hurtownię gastronomiczną GASTROPROFIT w Krakowie tworzy zespół ludzi, którym przyświeca motto "Twoja kuchnia jest naszą pasją". Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obecności na rynku służymy radą na każdym etapie prowadzenia działalności gastronomicznej.

Nieustannie podnosimy kwalifikacje i poszerzamy wiedzę

Regularne podnoszenie kwalifikacji na szkoleniach u producentów sprzętu gastronomicznego pozwalają nam iść z duchem czasu i wprowadzać do oferty rozwiązania technologiczne mające na celu usprawnienia codziennej pracy personelu gastronomicznego, optymalizację kosztów prowadzenia działalności właścicieli lokali gastronomicznych, a także minimalizowanie wpływu gastronomii na środowisko naturalne poprzez promowanie proekologicznych nowinek.

Wnętrze sklepu GASTROPROFIT

Godziny otwarcia sklepu GASTROPROFIT

Sklep stacjonarny z wyposażeniem gastronomicznym w Krakowie otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17.

GASTROPROFIT godziny otwarcia