Dlaczego gastroprofit.pl?

wygodne płatności


szybka wysyłka

WhatsApp
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Katalog - Biochef

Brak produktów do wyświetlenia

BioChef - firma pełna pasji

BioChef to marka urządzeń kuchennych stawiająca sobie za cel uczynienie zdrowego odżywiania łatwą i przyjemną rutyną. Każdy proponowany przez nas sprzęt (najlepsze wyciskarki wolnoobrotowe i trwałe blendery kielichowe) jest zachętą do wzbogacenia codziennego jadłospisu. Z nami w pełni zadbasz o siebie i swoich bliskich. Ułatwianie przyrządzania żywności i napojów, które są nieprzetworzone, naturalne i odżywcze - to nasz priorytet.

Wyznajemy zasadę, że zdrowy tryb życia zaczyna się od dobrze zbilansowanej diety, bogatej w niezbędne witaminy i składniki mineralne. Skupiamy się na tym, aby w jak największym stopniu usprawniać przygotowywanie posiłków i świeżych soków. Produkty BioChef pomagają realizować ideę naturalnego odżywiania w prosty sposób, przy maksymalnej oszczędności czasu. Dołącz do nas i przekonaj się o korzyściach płynących z używania naszych sprzętów. Eksperymentuj, twórz i baw się w kuchni!

Historia marki BioChef

Urządzenia kuchenne BioChef powstały na kanwie ponad 25 - letniego doświadczenia australijskiej firmy Vitality 4 life, jednego z wiodących dystrybutorów produktów zdrowotnych. Od chwili wprowadzenia na rynek w 2011 roku, najlepsze wyciskarki wolnoobrotowe sygnowane logo BioChef zdobyły uznanie i zaufanie użytkowników w ponad 30 krajach, a rozpoznawalność i dostępność marki stale rośnie. Szczególnym potwierdzeniem tego, że nasza praca przynosi efekty, jest rekomendacja BBC Good Food z 2022 roku, z której jesteśmy niezwykle dumni.

Z początkowej, małej gamy trzech produktów BioChef, obecnie rozszerzyliśmy asortyment do ponad czterdziestu. Dbamy o każdy szczegół tak, by proponowane przez nas urządzenia idealnie wpisywały się w oczekiwania użytkowników na całym świecie, którzy codziennie obdarzają nas zaufaniem. Nie spoczywamy na laurach. Stale rozwijamy się i poszerzamy swoją ofertę o nowe, coraz bardziej funkcjonalne sprzęty kuchenne, których podstawą są wciąż unowocześniane silniki o niezwykłej żywotności.