Dlaczego gastroprofit.pl?

wygodne płatności


szybka wysyłka

WhatsApp
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Maszynki do ziemniaków, maszynki do krojenia ziemniaków

Maszynka Urządzenie Do Robienia Krojenia Frytek i Talarków Hendi 630402 Uniwersalna krajalnica do frytek Hendi 630402 to wysokiej jakości profesjonalna maszynka do ...
Przewidywana wysyłka 24 godziny
Dostępność Duża ilość
682.72
682.72
szt. Do schowka
Do maszynki do krojenia ziemniaków 630402 Element dociskowy w zestawie
Przewidywana wysyłka 2 dni
Dostępność Duża ilość
64.11
64.11
szt. Do schowka

Maszynki do ziemniaków

Każda restauracja, większy bar, kuchnia hotelowa, a nawet kebabownia czy burgerownia potrzebuje w swoich zasobach maszynki do ziemniaków. Dlaczego? Dlatego, że są to urządzenia, które nie tylko ułatwią, ale także znacząco przyspieszą pracę z tym warzywem. Przyjmując, że jedna porcja frytek to od 100 do 300 gramów ziemniaków taki lokal może każdego dnia przerabiać nawet 100 kg tego warzywa (o ile nie korzysta z gotowych frytek mrożonych). Jednakże, jeśli lokal zamierza przyciągnąć do siebie klientów ciekawą ofertą w menu, może zrobić to bardzo prosto właśnie dzięki maszynce do krojenia ziemniaków. Takie urządzenie będzie świetnym wyborem, ponieważ pozwoli przygotować nie tylko pieczone ziemniaczki, ale także nietypowe frytki z batata, marchewki, a nawet topinamburu. Kiedy potencjalni klienci usłyszą o możliwości spróbowania tak egzotycznych przystawek, chętnie się oni do takiego lokalu wybiorą.

Maszynki do obierania ziemniaków

Kiedy już ruch zrobi się zdecydowanie większy, dobrym wyborem będzie zakup maszynki do obierania ziemniaków. Dzięki temu w kilka chwil przygotujesz ziemniaki bez skórki, które idealnie sprawdzą się jako baza do przygotowania frytek. Taka maszynka nie tylko oszczędza czas, ale także ułatwia pracę. W ten sposób obsada kuchni może przygotować większą ilość gotowych warzyw na raz. Po obraniu ich w maszynie wystarczy je umyć oraz przechowywać w chłodnym miejscu w misce z wodą, by zachować ich świeżość nawet przez kilkanaście godzin. Natomiast maszynki do krojenia ziemniaków zdecydowanie ułatwią przygotowanie konkretnych pozycji z menu takich jak frytki, kartofelki, talarki czy łódeczki. Dzieje się tak dlatego, że maszynki do krojenia ziemniaków posiadają wymienne ostrza, które można zmienić w kilka sekund. Dzięki temu jedno urządzenie pozwoli na przygotowanie różnych wariantów dodatków ziemniaczanych! Natomiast możliwość zawieszenia maszynki na ścianie zdecydowanie ułatwi pracę.

Maszynki do tarcia ziemniaków

Innym, równie przydatnym wyborem są maszynki do tarcia ziemniaków, które doskonale sprawdzą się w różnych lokalach gastronomicznych, od barów mlecznych, przez restauracje aż po katering. Dzięki maszynce do tarcia ziemniaków w kilka chwil przygotujesz bazę na placki ziemniaczane, szare kluski, pyzy czy kartacze. Wymienne ostrza do maszynki pozwolą na uzyskanie różnej formy rozdrobnienia masy ziemniaczanej. Wszystkie oferowane przez nas maszynki do ziemniaków wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej lub kwasoodpornej, co przedłuży ich żywotność, a także pozwoli na łatwe ich czyszczenie oraz utrzymanie w dobrym stanie nawet przy częstym i intensywnym użytkowaniu. Każda z zaprezentowanych przez nas maszynek posiada także odpowiednie atesty, które zezwalają na ich kontakt z żywnością. Co więcej, oferujemy maszynki z rozpoznawalnych, renomowanych firm, dzięki czemu kupując taki produkt, masz możliwość w każdej chwili dokupić nowe ostrza, ponieważ będą one łatwo dostępne na rynku.