• Kategorie
  • Parametry
  • Wyposażenie pizzerii

Wyposażenie pizzerii to nie tylko dobrej jakości piec. Ważne są także pozostałe elementy bez, których trudno się obejść. Pizzeria jest miejscem, które wymaga specjalistycznych akcesoriów gwarantujących serwis wysokiej jakości oraz unikalny smak pizzy. Jakie akcesoria warto mieć w pizzerii? Przeglądając ofertę naszego sklepu z łatwością można znaleźć wszystkie potrzebne urządzenia i akcesoria w jednym miejscu. 

Jakie profesjonalne wyposażenie pizzerii posiadamy? 

W ofercie znajdują się przedmioty począwszy od małych akcesoriów aż po większe elementy wyposażenia. Znajdą u nas Państwo ponad 70 stron z profesjonalnym wyposażeniem pizzerii. Są to m.in:

  • Profesjonalne termosy i plecaki przeznaczone do transportu pizzy do domu klienta. Oferujemy także mobilne podgrzewacze. 
  • Niezliczona ilość form i blach do pizzy w różnych rozmiarach. Blachy wykonano z wysokiej jakości materiałów co sprawia, że posłużą przez wiele lat
  • Łopaty do pizzy wraz z uchwytami, noże do krojenia, chwytaki do blach oraz szczotki do czyszczenia pieca 
  • Profesjonalne piece do pizzy w różnych rozmiarach, które są kompatybilne z meblami na wymiar z naszego sklepu oraz podstawkami pod piec
  • Deski do pizzy w wielu rozmiarach
  • Witryny grzewcze umożliwiające przechowywanie pizzy w ciepłej temperaturze i np. Serwowanie jej na kawałki

Oferujemy mnóstwo innych ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań, które sprawią, że pizzeria będzie profesjonalnie wyposażonym miejscem, w którym kucharze i pizzermani dadzą z siebie wszystko. Od dawna wiadomo, że na sukces pizzerii składa się wiele czynników. Profesjonalne wyposażenie jest jednym z nich!

Jak wybrać profesjonalne wyposażenie pizzerii? 

Ważnym elementem, na który warto zwrócić uwagę przy wyborze akcesoriów do i urządzeń do pizzerii jest ich funkcjonalność. Wybierając wielkość pieca zwróćmy uwagę na to jak duży lokal chcemy mieć. W miejscu gdzie codziennie przychodzą tłumy klientów - warto umieścić duży piec, który pozwoli na produkcję pizzy w szybkim tempie. Ma to znaczenie jeżeli chcemy mieć zadowolonych klientów, którzy krótko czekają na pizzę.

Warto także zwrócić uwagę na to aby deski do pizzy były wykonane z drewna wysokiej jakości i miały estetyczny wygląd. Ta sama zasada dotyczy talerzy, na których serwujemy pizzę. Noże do pizzy powinny być dość ostre - zarówno te dla klientów, jak też radełko, którym posługują się kucharze.

Zadbajmy również o obecność wielu różnych pojemników, w których umieścimy ciasto oraz sosy i pokrojone półprodukty do naszej pizzy. W przypadku gdy nasz lokal jest duży i często przygotowujemy półprodukty z wyprzedzeniem -  pomyślmy o zakupie profesjonalnej zgrzewarki do folii, która umożliwi próżniowe przechowywanie pokrojonych warzyw i wędlin aż do następnego dnia.

Pamiętajmy także, aby wybierać akcesoria dobrej jakości, które posłuża przez długi czas i zagwarantują wygodne i bezawaryjne użytkowanie. Oferowane przez nas urządzenia i akcesoria spełniają powyższe cechy i umożliwiają wyposażenie profesjonalnej pizzerii o każdej wielkości.