• Kategorie
  • Parametry
  • Akcesoria

Akcesoria do baru

Każdy barman oprócz większych, działających na prąd urządzeń, wykorzystuje podczas swojej codziennej pracy wiele drobnych akcesoriów, bez których jego praca byłaby znacznie trudniejsza. Często są to niewielkie elementy, z których korzysta się wręcz automatycznie, lecz są one tak praktyczne, że ich brak z pewnością odczułby każdy pracownik baru. 

Rodzaje przyborów barmańskich

Jednym z takich niezbędnych, niepozornych, lecz bardzo funkcjonalnych akcesoriów dla barmanów są maty barmańskie. To gumowe podkładki, na które barman odkłada gotowe drinki. Jest to doskonałe zabezpieczenie antypoślizgowe i chroniące ladę przed zalaniem. Dzięki niemu klient otrzymuje swój napój w czystej z wierzchu, nieoblepionej rozlanymi drinkami szklance lub kieliszku. Dla barmana jest to natomiast mniejsze ryzyko rozlania przygotowanego napoju podczas jego odstawiania. Różnorodne korki do butelek z rurką ułatwiają nalewanie napojów, również zmniejszając ryzyko rozlania. Pojemniki barmańskie pozwolą na bezpieczne, higieniczne przechowywanie składników dodawanych do serwowanych napojów. Odpowiednie ilości składników barman odmierzy przy pomocy ręcznych miarek barmańskich. Nie można też zapomnieć o tym, że butelki z syropami lub alkoholami wymagają narzędzi do ich otwarcia. Producenci akcesoriów barmańskich oferują też dziesiątki produktów służących do organizacji przestrzeni pracy barmańskiej. Znajdziesz m.in. wieszaki na kieliszki, podwieszane półki na butelki, pojemniki, miseczki, foremki oraz wiele innych drobnych akcesoriów, dzięki którym poukładasz naczynia, szklanki oraz składniki potrzebne barmanowi do pracy. Jak widać, asortyment w tym zakresie jest bardzo szeroki. Tak jak wspomnieliśmy, prawdopodobne, że nie zdawałeś sobie nawet sprawy, z jak wielu takich przedmiotów automatycznie, bezwiednie korzystasz podczas swojej codziennej pracy. O ile jednak byłaby ona trudniejsza, gdyby zabrakło ich na wyposażeniu baru.

Przybory barmańskie – sklep internetowy

Jeśli poszukujesz tych drobnych, lecz bardzo przydatnych przedmiotów do swojego baru, to na pewno nasza oferta akcesoriów do baru Cię zainteresuje. Stawiamy na kompleksowość wyposażenia, dlatego znajdziesz u nas setki produktów wysokiej jakości. Współpracujemy z najlepszymi producentami w branży, aby mieć pewność, że oferujemy Ci najlepsze możliwe rozwiązania. Wśród marek, które u nas znajdziesz, są m.in. CookPro, Hendi, Stalgast oraz Sunnex. Produkty tych firm obecne są w punktach gastronomicznych nie tylko w naszym kraju, lecz na terenie całego świata. Mamy w naszym sklepie wszystko, co funkcjonalne i pozwalające zwiększyć efektywność pracy w gastronomii. Proponujemy często nietuzinkowe rozwiązania, których efektem jest jednak to, że pracuje Ci się wygodniej oraz szybciej. Żaden bar nie osiągnie sukcesu, gdy nie będzie przygotowany technicznie do obsługi swoich klientów. Nawet brak odpowiednich warunków do przechowywania składników do drinków, czy drobne niedogodności, z powodu których będziesz mógł obsłużyć mniejszą liczbę klientów, mogą przesądzić o tym, że konkurencja okaże się od Ciebie lepsza. Nie pozwól na to – wybierz profesjonalne przybory barmańskie ze sklepu Gastroprofit.