Dlaczego gastroprofit.pl?

wygodne płatności


szybka wysyłka

WhatsApp
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Katalog - Zmywarki Przemysłowe Classeq - Niezawodność i Wydajność dla Twojego Biznesu

Zmywarka Classeq D500 P z pompą podnoszącą ciśnienie: Prosta, Solidna i Skuteczna Prezentujemy Zmywarkę D500 P marki Classeq - urządzenie, które łączy w sobie ...
Przewidywana wysyłka 24 godziny
Dostępność Średnia ilość
12250.00
12250.00
szt. Do schowka
Classeq to renomowany producent zmywarek przemysłowych, który od 1977 roku projektuje i produkuje niezawodne i wytrzymałe maszyny do mycia naczyń i szkła dla przemysłu gastronomicznego i hotelarskiego. Firma, której siedziba znajduje się w Anglii, jest znana z produkcji zmywarek "Made in England".

Podstawową koncepcją Classeq jest "prostota". Firma opracowuje i produkuje zmywarki do naczyń i zmywarki do szkła dla branży hotelarskiej i gastronomicznej, a w swoim kraju jest najlepiej sprzedającą się marką zmywarek przemysłowych.

Technologia zastosowana w zmywarkach Classeq jest efektem wieloletnich doświadczeń zbieranych przez zespół Classeq na rynkach całego świata. To doświadczenie definiuje najważniejsze wymaganie stawiane zmywarce przemysłowej - zmywarka ma skutecznie zmywać naczynia. Taka jest zmywarka Classeq.

Dzięki zmywarkom podblatowym i przelotowym, Classeq oferuje doskonałe rozwiązania w zakresie zmywania naczyń w obiektach komercyjnych.

Wszystkie produkty Classeq są zaprojektowane z myślą o łatwości obsługi, niezawodności i wydajności, co czyni je idealnym wyborem dla każdego obiektu gastronomicznego.