Dlaczego gastroprofit.pl?

wygodne płatności


szybka wysyłka

WhatsApp
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Katalog - Kitchen Aid

KitchenAid w ofercie Gastroprofit

Producent sprzętu AGD specjalizujący się w czajnikach, robotach kuchennych i mikserach, stworzył jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek gastronomicznych na świecie. Obecnie KitchenAid to nie tylko solidne, wytrzymałe urządzenia, ale dla wielu także styl życia i modny kuchenny gadżet. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że poza fantastyczną, wpadającą w oko stylistyką, produkty tej marki charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością i skutecznością w działaniu.

Przeznaczenie

Historia firmy sięga roku 1908, kiedy to inżynier Herbert Johnston, stworzył urządzenie, które pozwoliło zmechanizować pracę piekarzy. Wynalazł mikser, który charakteryzował się nowym ruchem narzędzia – obrotem planetarnym. Naśladowało to proces ręcznego wyrabiania ciasta. Dzięki temu w czasie rewolucji technologicznej powstał prototyp urządzenia, które wkrótce zrewolucjonizowało wyposażenie piekarni, cukierni, ale co ciekawe, kuchnie wojsk USA. Finalnie sprzęt tego producenta trafił pod dachy zwykłych ludzi, którzy do dzisiaj mogą korzystać z rewolucji zapoczątkowanej przez Herberta Johnstona.

Produkty w ofercie naszego sklepu

Jednym z najpopularniejszych modeli mikserów planetarnych do kuchni w naszej ofercie jest KitchenAid 5KSM7591X. Posiada misę o pojemności 6,9 litra oraz dużą odporność na ciężkie warunki pracy. Parametry te sprawiają, że urządzenie dobrze sprawdza się w małej gastronomii do wyrabiania lekkich ciast. Częstym wyborem jest urządzenie o numerze katalogowym 5KSM45EWHMP. W zestawie znajdziesz dużą ilość akcesoriów, dzięki czemu robot kuchenny ma szerokie zastosowania. Warto podkreślić, że większość produktów tej amerykańskiej marki ma możliwość rozbudowy funkcjonalności poprzez zastosowanie opcjonalnych akcesoriów, takich jak przystawka do purée lub przystawka do mięsa.

Masz pytania?

Jeśli potrzebujesz porady w doborze sprzętu lub zainteresowała Cię oferta KitchenAidskontaktuj się z nami – jako  dystrybutor w Polsce, zapewnimy Ci fachowe doradztwo oraz korzystną cenę na dowolny produkt.

Możesz także liczyć na nasze pełne wsparcie po zakupie:

📧 sklep@gastroprofit.pl

☎️ +48 533 008 007

☎️ +48 533 245 566

☎️ +48 533 284 290

wielofunkcyjne urządzenie do mieszania, ubijania i wyrabiania ciasta zastosowanie przystawek umożliwia tarcie, mielenie, wałkowanie i przecieranie różn...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
2845.00
2845.00