Wyposażając profesjonalną kuchnię, trzeba zwracać dużą uwagę na jakość sprzętu i akcesoriów, które chcemy w niej wykorzystać. Wybierając niezawodne urządzenia i praktyczne rozwiązania, zapewniamy sobie większy komfort i bezpieczeństwo pracy, a to w gastronomii wartości nie do przecenienia. Wśród wielu producentów oferujących produkty dla gastronomii kilku zasługuje na szczególne wyróżnienie.

Bartscher

To przedsiębiorstwo należy do najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych dostawców profesjonalnego sprzętu gastronomicznego w Europie. Historia firmy sięga 1876 roku, kiedy to w Geseke - mieście w Niemczech, położonym w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia, Josef Bartscher otworzył sklep zajmujący się handlem detalicznym. Firma na przestrzeni tych wielu lat bardzo się rozwinęła, podobnie jak jej oferta. Bardzo szeroki asortyment obejmuje m.in. urządzenia grzewcze, ciągi kuchenne, urządzenia służące utrzymywaniu ciepła, a także różnego rodzaju akcesoria, meble gastronomiczne, urządzenia i sprzęty do wyposażenia pizzerii i kebaba oraz urządzenia i akcesoria barmańskie.

BARTSCHER | Profesjonalny toster do pieczywa 1400W

BARTSCHER | Grill elektryczny Barbecue stojący/stołowy 1/2 gładki 1/2 ryfl.

BARTSCHER | Frytownica elektryczna do baru kebaba 2x8l

Hendi

Holenderska grupa Hendi od ponad 7 dekad specjalizuje w produkcji i dystrybucji wysokiej klasy sprzętu gastronomicznego do profesjonalnego zastosowania. Asortyment marki obejmuje wiele rodzajów urządzeń, akcesoriów i sprzętów, których jakość, trwałość i funkcjonalność spełniają najwyższe standardy. Sprawdzą się one tak w restauracji, jak i domowej kuchni, sprawiając prawdziwą radość zapalonym kucharzom amatorom.

Łopata do pizzy aluminiowa - Orchidea 330x1700
Piec konwekcyjny ICON 051- 5x GN 1/1 lub 5x 600x400 mm ICET051ILCS z systemem myjącym

Szafa chłodnicza 600 l, jednodrzwiowa

Polgast

Polgast to polska firma, która specjalizuje się przede wszystkim w produkcji specjalistycznych mebli nierdzewnych do zastosowania w gastronomii. Ich jakość, trwałość i niezawodność budzą prawdziwy zachwyt, a produkty tej marki w niczym nie ustępują propozycjom konkurencyjnych zachodnich brandów.

POLGAST | Szafka grzewcza przelotowa 90x60x85

POLGAST | Szafka wisząca przelotowa 40x30x60 drzwi skrzydłowe

POLGAST | Basen nierdzewny 2-komorowy 120x60x85/30

Stalgast

Firma Stalgast jest bardzo dobrze znana wszystkim, którzy mają do czynienia z profesjonalną gastronomią. Przedsiębiorstwo zajmuje się m.in. produkcją urządzeń gastronomicznych i mebli ze stali nierdzewnej, ale tez importem sprzętu i naczyń kuchennych. Przez 30 lat obecności na rynku Stalgast zapracował sobie na opinię godnego zaufania, solidnego kontrahenta.

STALGAST | Bateria gastronomiczna łokciowa 1-otworowa

STALGAST | Bateria gastronomiczna 1-otworowa z prysznicem i wylewką

STALGAST | Bateria 1-otworowa prysznic automatyczny