Blendery dostępne w ofercie naszego sklepu sprawdzą się m.in. w profesjonalnych barach serwujących kolorowe drinki, w kawiarniach oraz restauracjach oferujących klientom słodkie desery czy zdrowe koktajle stworzone z owoców i/lub warzyw. Urządzenie przyda się również w amatorskiej kuchni – pozwoli łatwo stworzyć nowe posiłki oraz poczęstować gości własnoręcznie wykonanymi drinkami.

Wydajność liczona w drinkach

Urządzenia pozwalające stworzyć niesamowite w smaku koktajle czy smaczne drinki cechują się różnorodną wydajnością pracy. Oprócz pojemności dzbanka, powinniśmy zwrócić uwagę na wydajność liczoną w ilości napojów w ciągu dnia. Renomowana i rozpoznawalna na całym świecie marka Hamilton Beach proponuje blendery, które w ciągu godziny pracy stworzą od 15 do nawet 50 drinków lub koktajli!

W mniejszych lokalach i barach sprawdzi się blender barmański pozwalający na zmiksowanie do 0,5 l substancji w ciągu 25 sekund.

Przykładem urządzenia o jeszcze większej prędkości blendowania oraz o wyższej wydajności jest model Tango. Sprzęt sprawdzi się w lokalach odwiedzanych przez dużą liczbę spragnionych gości oraz w popularnych barach.

Wytrzymałość blendera barowego

Dobry blender cechuje się odpowiednią jakością elementów potrzebnych do rozdrabniania składników, a dzięki ostrym i niezawodnym nożom pozwala na długotrwałe korzystanie ze sprzętu przy zachowaniu jego wydajności i parametrów. Blender barmański marki Hendi świetnie zblenduje nie tylko owoce czy warzywa – jest w stanie rozkruszyć również lód! Dodatkową zaletą sprzętu jest wytrzymałość oraz bezawaryjność, co zapewnia solidna konstrukcja oraz najwyższa jakość wykonania blendera. Gdy po długim czasie korzystania z urządzenia noże rozdrabniające stępią się – istnieje możliwość wymiany ostrzy na nowe.

Precyzyjne blendowanie

Idealnie zblendowany koktajl, smoothie lub drink, o gładkiej i płynnej masie, ucieszy podniebienia Twoich gości. Blendery barmańskie marki Hamilton Beach wyposażone są w profesjonalne ostrza tnące oraz specjalny system Wave~Action®. Urządzenie jest w stanie mielić, siekać, ucierać i emulgować wszystkie składniki. Takie rozwiązanie pozwala stworzyć mieszankę idealnie rozdrobnioną oraz zmiksowaną. Klienci będą mogli spożywać koktajle oraz drinki bez obaw, że nierozdrobnione cząstki zatkają słomkę do picia.

Cyfrowe sterowanie blenderem barowym

Urządzenia wyposażone w profesjonalne panele cyfrowe oraz timery pozwolą pracować bez nerwów i stresu. Blender barmański marki Hendi posiada 3 ustawienia czasu pracy oraz tryb pulsacyjny, a wszystko można regulować dzięki łatwemu sterowaniu.

Cichy tryb pracy

Nowością jest blender marki Stalgast wyposażony w specjalną osłonę wyciszającą. Pozwala to na cichy tryb pracy, dzięki czemu nie zagłuszy przyjmowania zamówień od klientów czy rozmów gości i zdecydowanie podniesie komfort pracy. Dodatkową zaletą tego modelu jest możliwość wbudowania urządzenia w blat roboczy.

Czyszczenie sprzętu

By usprawnić pracę Twoją oraz pracowników restauracji czy lokalu gastronomicznego, zwróć uwagę na sposób czyszczenia sprzętu. Niektóre blendery – a raczej same dzbanki - można myć w zmywarkach, dzięki czemu zyskasz więcej czasu na inne zadania. Blender barowy marki Stalgast pozwala na szybkie wyczyszczenie urządzenia. Sprzęt sprawdzi się nie tylko w profesjonalnej gastronomii, ale również do użytku domowego.