Wśród wielu rodzimych producentów związanych z branżą gastronomiczną, firma Byfal jest jedną z tych, które zasługują na wyróżnienie i zauważenie. Działa ona nieprzerwanie już od ponad 30 lat i nieustannie doskonali swoją ofertę oraz jakość produktów tak, aby przystawała ona do wymagań współczesnych odbiorców.

Byfal – najważniejsze informacje o firmie

Byfal to polska firma rodzinna, specjalizująca się w produkcji zamrażarek, witryn mrożących i innego sprzętu chłodniczego. Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w 1991 roku w Bytowie. Opinie licznych użytkowników wskazują na świetną jakość tych sprzętów. Chłodziarki i zamrażarki charakteryzują się niska awaryjnością i świetnymi parametrami. Bardzo dużą wagę przywiązano do kwestii efektywności energetycznej. W porównaniu z innymi urządzeniami tego typu, zużywają one nawet do 30% mniej energii. Co ważne, na sprzęt udzielana jest 24-miesięczna gwarancja, a firma zapewnia szybki i profesjonalny serwis.

Zamrażarki Byfal – przegląd oferty

W sklepie gastroprofit.pl wybór zamrażarek Byfal jest duży i dostosowany do potrzeb mniejszych i większych restauracji, sklepów, ale też prywatnych użytkowników. Dostępne są modele o różnych rozmiarach, pojemności, budowie i wydajności.

Wśród zamrażarek, które sprawdzą się w dużych sklepach czy w sporych kuchniach restauracyjnych, na uwagę zasługuje m.in. model Byfal ARO-700. Ma ona aż 650 l pojemności i przeszklone drzwiczki, dzięki czemu bez trudu można w niej szybko znaleźć produkt, który akurat jest potrzebny. Z tego tez względu jest ona najbardziej polecana do sklepów, gdzie będzie pełnić rolę witryny mroźniczej. Obudowę wykonano z blachy laminowanej PVC, która jest odporna na zarysowania i korozję. Zastosowano w niej izolację poliuretanową oraz rolki skrętne i nisko emisyjne szyby. 5 dużych koszy ułatwia zachowanie porządku i odpowiednią segregację umieszczonej w niej żywności.

Inną zamrażarką marki Byfal, która sprawdzi się zarówno w restauracjach, jak i sklepach, jest nieco już mniejsza zamrażarka skrzyniowa ARO-300. Posiada podobną konstrukcję i zastosowano w jej budowie takie same rozwiązania oraz komponenty, co w przypadku modelu opisanego wyżej. Ma 250 l pojemności i 4 koszyki do przechowywania. Na jej zakup – podobnie jak wszystkich pozostałych sprzętów tego producenta – udzielana jest 24-miesięczna gwarancja.

Propozycją, która może zainteresować nie tylko właścicieli sklepów czy magazynów z żywnością, ale tez prywatnych odbiorców, jest zamrażarka skrzyniowa 170L Byfal ZD-150. Pojemność bliska 170 l pozwala komfortowo przechowywać mrożone warzywa, mięso, lody i inne produkty spożywcze, z których korzysta się w warunkach domowych. Wytrzymała konstrukcja urządzenia oraz mocny układ chłodniczy zapewniają sprzętom tego producenta długą żywotność i niską awaryjność. Obudowę tego modelu wykonano z blachy laminowanej PVC, ale w ofercie marki są również zamrażarki z obudowa z blachy nierdzewnej.

Przystępna cena, świetna jakość i trwałość to cechy charakterystyczne produktów Byfal.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zamrażarek skrzyniowych Byfal.