W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się syfony do śmietany oraz syfony do wody sodowej. Urządzenia te są proste w obsłudze i pomagają w łatwy sposób przygotować smaczny deser lub musujący napój. Nieodłącznym elementem związanym z eksploatacją tych akcesoriów są naboje. Przeczytaj w naszym artykule, co zrobić ze zużytymi akcesoriami.

Naboje do bitej śmietany N2O

Gdy korzystasz z syfonu do bitej śmietany, używasz do niego naboi N2O. Najczęściej sprzedawane są w opakowaniach po 10 sztuk, 24 sztuki, 25 sztuk oraz 50 sztuk. Naboje wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a zawartość stanowi gaz N2O (Podtlenek azotu). Po zużyciu pusty nabój powinien zostać zutylizowany. Obecnie naboje do bitej śmietany są jednorazowe i nie napełnia się ich ponownie. Nie jest również prowadzony skup tego typu produktów. Sam metalowy element należy wyrzucić do odpowiedniego kontenera w punkcie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych lub do żółtego worka na tworzywa sztuczne i metale. Karton służący za opakowanie należy wyrzucić do pojemnika lub worka na papier.

Naboje do bitej śmietany N2O Hendi 50 sztuk

Naboje do wody sodowej CO2

Używając syfonu do wody sodowej, stosujesz naboje CO2. Najczęściej sprzedawane są w opakowaniach po 10 sztuk lub 25 sztuk. Naboje wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a zawartość stanowi gaz CO2 (Dwutlenek węgla). Po zużyciu pusty nabój należy zutylizować. Naboje do wody gazowanej są jednorazowe i nie można napełniać ich powtórnie. Nie prowadzi się skupu tego typu materiałów. Metalowy element należy wyrzucić do odpowiedniego kontenera w punkcie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych lub do żółtego worka na tworzywa sztuczne i metale. Karton służący za opakowanie należy wyrzucić do pojemnika lub worka na papier.

Naboje do wody sodowej CO2 Kayser 25 sztuk

Naboje do bitej śmietany i wody gazowanej, a ekologia

Coraz większą rolę w naszym życiu odgrywa kwestia ekologii. Dzięki użyciu naboi do wody sodowej, ograniczysz zużycie butelkowanej wody mineralnej. Mniejsza ilość plastiku to nieoceniona korzyść dla środowiska. Metalowe elementy z syfonów do bitej śmietany oraz wody sodowej podlegają recyklingowi i mogą zostać przetworzone i w przyszłości ponownie wykorzystane.

Masz pytania?

Jeśli potrzebujesz porady w doborze sprzętu gastronomicznego lub zainteresował Cię produkt z naszej ofertyskontaktuj się z nami. Zapewnimy Ci fachowe doradztwo oraz korzystną cenę na dowolny produkt.

Możesz także liczyć na nasze pełne wsparcie po zakupie:

📧 sklep@gastroprofit.pl

☎️ +48 533 008 007

☎️ +48 533 245 566

☎️ +48 533 284 290